Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lesz a kisfiam és...

5 hónapos lesz a kisfiam és tápszeres már megkezdtük a hozzátáplálást 4 hósan és az ebédet már ki is váltottam tejpéppel de én inkább fözelékeket szeretnék neki csinálni! Milyen fözeléket neki adni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én így kezdtem: répa, burgonya, sütőtök, alma, ezek kombinációja
2009. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is így kezdttem sütőtök, sárgarépa, alma, krumpli. Mindig krumplival keverd össze. Én még 5 hónapos kisfiamnak a főzelék után adttam 120ml tápszert. Csak 7 hónapos korában szüntettem meg napközbeni tápszert persze folyamatosan csökkenttem neki 120-90-60-30 nem egyik napról a másikra és közben növelttem a fözelék adagját.


Most 9 hónapos lesz Így eszik

Reggel 210 tápszer


Ebéd: 2 bébiüveg húsos főzelék (pl: karfil-krumpli hozzákeverve csirkemell 2 kiskanálnyi valamint egy pici reszelt sajt. Tápszer már nincs ilyenkor)


Uzsonna: 2 bébiüveg gyümölcs (pl: szilva-krumli nincs tápszer


Vacsora: 210 tápszer


Az étkezések között szokttam adni neki pl babapudingot vagy kukót esetleg kifli csücsköt de ezt nem számittom bele az étkezéseibe


Remélem segítette :)

2009. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!