Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha a strandon...

Mi van akkor, ha a strandon kimegy a kaki a vízbe?

Figyelt kérdés
Arra èrrem,hogy kifizettetik a fertőtlenítèst ilyesmit?

2013. júl. 8. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hallomásból, hogy ilyenkor rád terhelhetik a költségeket. Hogy megteszik-e vagy sem, az más kérdés, függ a strand üzemeltetőjétől, annak jószívétől, de ez az az eset, mikor ugye egyfajta kárt okozol, tehát jobb, ha úgy készülsz, hogy igen, megfizettethetik. (És akkor még arról nem beszéltünk, hogy a többi vendég sem lesz hálás, de ez más tészta.)
2013. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát ne vigyél olyan gyereket strandra, aki beleszaarhat a vízbe, mert, lehet,hogy pont kifopgsz egy olyan embert, aki nem nézné mosolyogva a kis csemetédet, állati balhét csapna, egyből jelentené az esetet az üzemeltetőnél. Én pl. biztosan így tennék, ha meglátnám.
2013. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen kifizettetik, teljesen jogosan. És úgy készülj, hogy nem egy két fillér, én úgy emlékszem olyan 30.000körül van.
2013. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 úgy emlèkszel? Akkor esetleg ti vagy egy ismerősöd így járt?

2 látom nem csak nekem nem volt szimpi a stílusod! :)

2013. júl. 9. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. stílusa elég alpári, de én azért egyetértek vele.

Ha én ülnék a gyerekmedencében a picimmel és más kisgyerek pelenkájából folyna a ... én sem lennék valami bájos!! :(

De szerintem Te sem kérdező, sőt senki sem.

Én amig nem voltak szobatiszták a gyerekeim, addig nem mentem velük strandra, csak az otthoni pancsolóban pancsiztak.

2013. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A párom medence technikai cégnél dolgozik,pont a múlt héten látott ilyet.A gyereken nem volt úszópelus és a gyerekmedencébe a baba "végigfosta" a kiscsúzdát.Leeresztették a vizet majd takarítás.Azt nem tudom hogy ki kellett-e fizetni de nem volt belőle nagy ügy a gyerekmedencében számítanak ilyesmire.
2013. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, bocs, hogy kérdezek tőled, de a gyerekmedencébe beengedik pelenka nélkük a kicsiket?

Azért az a minimum lenne szülők részéről is, hogy pelenkába vigye be a gyereket egy starndon a medencében.

Oké- itton az enyémeken sincs se pelenka, se uszónadrág.... de azért az más.

2013. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az úszópelus megfogja... Bár én többször is vittem a kislányom strandra úszópelussal, de mindig "száraz" maradt a pelusa, sőt még ilyen esetet nem is láttunk. De engem az zavar, ha a pici gyerekeket meztelenül rakják be a medencébe, mert így tényleg bármi "baleset" történhet...

AMúgy, ha történik ilyen baleset, szerintem jogosan fizettetik ki a szülővel..

2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
+as vagyok. Velünk nem történt, viszont strandon dolgozom, de nem ebben a munkakörben. Még csak egyszer említettek ilyet, onnan maradt meg ez a 30 ezer forint, Mivel le kell engedni a vizet, ki kell fertőtleníteni a medencét, majd újra teleengedni, ami nem kis összeg.
2013. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Elvileg nem engedik be úszópelus nélkül de mindig akad olyan aki beviszi úgy is a gyereket és gondolom még nem vette észre az úszómester.
2013. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!