Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a Fanni...

Mi a véleményed a Fanni névről, adnád a kislányodnak, milyen kislányt, nőt tudsz elképzelni akit így hívnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
igen, nekem tetszik. Igaz egy csaj akit ismerek és igy hivják azt inkább hagyjuk, de engem ilyen nem befolyásol, mivel minden névvel van normális jó fej ember is és az ellenkezője is. Nem azon fog mulni hogy milyen lesz a lányod hogy mi a neve....
2013. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Babának ,kisgyereknek nagyon tetszik a név,de mikor arra gondolok,hogy felnőtt lesz úgy már nem...
2013. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán tetszik, nem tudok sajnos elvonatkoztatni Kíváncsi Fáncsitól
2013. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Unokahúgomat is így hívják. Viszont az tényleg igaz, hogy ha meghallom azt a nevet, hogy Fanni, akkor egy kislány jut eszembe nem pedig egy nő. De maga a név szerintem nagyon szép.
2013. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik,csak olyan kislányos. Ismerek felnőtt nőt Fanni névvel,de rá illik is a neve,mert olyan babaarcú. Én egy kedves,aranyos,bájos nőt képzelek el ezzel a névvel.
2013. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszik, sokáig akartam ezt a nevet adni, de aztán találtam szebbet. Sok Fannit ismerek, elég vegyesek, úgyhogy nincs konkrét személy akit a névhez társítok...
2013. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kislánynév,nehezen tudom elképzelni 30+.Ami viszont tény,angol nyelvterületen kiejtve ez a szó p*ncit jelent a szlengben.
2013. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidám név. Egy mosolygós, életvidám csajt tudok elképzelni ilyen névvel. Nem ismerek Fannit, de felnőttnek is el tudom képzelni, nem csak gyereknek.
2013. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem adnam. 2 okom: funny + Fanni az elefant...
2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonunk Fanni, gyönyörű kislány, és a neve is tetszett eddig! De az egyik válaszoló írta hogy mit jelent angolul, így már nem is adnám a lányomnak, lehet hogy majd szívesen utazik és akkor csak hátránya lesz ebből a névből.
2013. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!