Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegeden gasztroenterológus...

Szegeden gasztroenterológus vizsgálat babának? Mivel jár?

Figyelt kérdés
Nekünk a puffadás okoz még mindig nagy gondot, pedig már 8 hónapos a picim. Holnap megyünk orvoshoz, és gyanítom, hogy beutal bennünket. Köszönöm!
2009. okt. 18. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

melyik orvoshoz mentek?

ha az újszegedi gyermekkórházba, akkor arról tudok nyilatkozni.

2009. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos még nem tudom, valószínűleg oda. Holnap kapom a beutalót a körzeti gyermekorvostól. Írnál róla? Nagyon köszönöm!

2009. okt. 18. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk be kellett feküdni a kórházba, lehet, hogy nektek csak vizsgálat lesz, de nem hiszem.

Mi V.N. doktornőhöz kerültünk, nem tudok róla semmi jót nyilatkozni. Kétszer látta a babát 5 nap alatt, semmibe nézte a szülőt( a férjem volt bent a babával napközben estig)tulajdonképpen az 5 nap alatt nem derült ki semmi.

Volt egy vérvétel és egy anyagcserevizsgálat vérből.Speciális tápszert kapott a babám, amit én itthon elhaygtam. Ráfogták, hogy biztos tejallergiás, ami természetesen nem igaz, én ezt már akkor is tudtam.

Semmi más vizsgálat nem volt, se röntgen, se ultrahang.

A férjem volt a babával, napközben rájuk se néztek, éjjel azért megetették a babát.A nővérek viszonylag normálisak voltak, egy kivétellel.

Semmilyen lényeges segítsget, információt nem kaptunk, teljes mértékben felesleges volt bent feküdni!!!!!!

Én azt mondom, próbáld meg kijárni, hogy csak vizsgálat legyen ambulánsan(ha nem súlyos a helyzet), és ne kelljen befeküdni, mert fölösleges.Lehet, hogy nem is fekhetsz be a babával, ha éppen nincs hely, vagy vannak szoptatós anyukák, akik még éjjel is szoptatnak.

Ha mégis befekszel a babával, akkor pedig legyél "erőszakos", kérdezz, legyél kitartó, mert képesek nem tájékoztatni.

Ha van rá mód, inkább magánrendelésre vinném a babát, és ha az a orvos is szükségesnek látja, akkor feküdnék kórházba.

Én még egyszer biztos nem feküdnék be, hacsak nem muszáj!

Kérdezz, ha van még valami nyugodtan :)

2009. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úristen, nagyon köszönöm! Pont ettől féltem, amit leírtál! Nagyon szomorú, hogy ilyenek. Nem is értem ezt a bentfekvést, ezek szerint semmi olyat nem csinálnak, amely indokolhatná.

Megpróbálok magánorvost keresni, itt nem számít mennyiért, csak a kórházat kerüljük el. Pont a rémlámom az ilyen eljárás, meg még ha eredménytelen is.... nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen!

2009. okt. 18. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

egyébként nem biztos, hogy Újszegedre kerültök, mert attól függ, melyik "körzetben" van a háziorvosotok.

Lehet, hogy ti a klinikához tartoztok, arról meg nem tudok semmit, csak hogy ott vannak jó gasztroeneterológusok. bár erről a V.N.-ről is ezt mondták...no comment.

Egyébként én is vadásztam magán gasztroenterológust neten, de nem találtam annak idején.

Na mindegy.

Egyébként mástól is hallottam, hogy ráfogták a babájára, hogy "biztos tehéntejallergiás" és ugyanezt a gyógytápszert kapta, mint az enyém.

De azért sok sikert, feltétlenül írd meg holnap, mi volt :)

2009. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap délután megyünk a körzetihez, jelentkezem utána.
2009. okt. 18. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

No most jutottam a géphez. Képzeld egyelőre nem utaltak be bennünket. A doktornőnk felírt egy Probinul nevű gyógyszert, amely a bélflórát rendezi, ettől azt remélem, hogy megszűnik a puffadás és a fájdalmas pukizás. Már 8 hónapos és még mindig probléma nálunk a hasfájás. Holnaptól megpróbálom és nagyon bízom abban, hogy megoldja a problémánkat, és megússzuk a gasztroenterológiát.

Nagyon köszönöm még egyszer a segítséged!

2009. okt. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!