Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok/adtok egy év körüli...

Adtatok/adtok egy év körüli babának limonádét? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A citromos vizet adnék, cukrot kerüljük mi felnőttek is.
2013. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Citromos víz. A 2 évesemnek is Steviával csinálom.
2013. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze,az én 14 hónaposom már rég citromozik,imádja
2013. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem adok, mert megissza a vizet is.
2013. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ezzel vagyok bajban, mert nem akarja meginni a vizet. Pedig nem kapott sok teát vagy löttyöt, bár,ha gyümölcslét adok neki, azt aztán issza!! Szoktam vizet is adni neki, bár ha pohárból kortyolja akkor azért iszik vizet.. De cumisüveg is van,abba gondoltam limonádét, mert mikor elpihen vagy altatom, akkor cumisüveget használunk.
2013. júl. 10. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! 11 hónapos kislányom babateát meg vizet iszik! Nem adok neki még mást, mert ezeket issza.
2013. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom eleinte megitta a vizet, de egyik napról a másikra nem fogadta el, ezért babateát adok neki, most már csak a fele mennyiséget rakom a vízbe, hogy ne legyen olyan édes! Szoktam próbálkozni néha a vízzel hátha...de egyáltalán nem kell neki, innia meg kell, úgyhogy ez van! A gyümölcslében amúgy több cukor van, és csak ebéd mellé ajánlják a vitaminok miatt! Az orvos amúgy ajánlotta a limonádét is, szerintem nyugodtan adhatsz neki, ha elfogadja!
2013. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
cumisüvegbe semmiképpen ne tegyél cukrosat!
2013. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!