Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kutacsról hogy tudom eltávol...

A kutacsról hogy tudom eltávolítani a koszmót?

Figyelt kérdés

a feje többi részéről szépen levakargattam már, de a kutacsnál nem merem dörzsölni. próbáltam erősebb sörtéjű baba hajkefével, de semmit nem értem el vele.

Ti hogy szedtétek le onnan?


2013. júl. 10. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
olajos vattával finoman próbáld meg
2013. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mumusan ***** válasza:
Én Babé koszmó elleni sampont használok. Nem kell vakargatni. Durva koszmót szüntetett meg 4 alkalom után.
2013. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
úgy csináltam/ csinálom... babaolajjal jó alaposan bekenem a buksiját, fél órát hagyom, és utána nyúlok hozzá, de így sem jön le. köszi azért :)
2013. júl. 10. 10:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval! Kislényomnak hónapokkal ezelőtt használtuk a Babe sampont, pár nap alatt elmúlt a koszmó és azóta sem jött vissza! Kopp-kopp! Drága, de egyszer megveszed és kész!
2013. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vegyél babét és nem kell vakargatni. Ha nem muszàj minek vakargatod?
2013. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én s Babé sampont használtam, de hiába mostam vele hetekig, meg se moccant a koszmó, nagyon durva volt. Úgyhogy nekem azt tanácsolta a anyukám, hogy egy egyenes fésűvel, (nem a puha babakefével) fürdés közben, mikor a vízben van a buksija, (nyilván előtte is besamponoztam) akkor a fésűt oldal irányba húzgálom a buksiján, így óvatosan ledörzsöli, nem kell rányomni, csak hogy megkapargassa picit a tetejét, úgy már könnyen lejön...

Ettől biztos nem lesz baja.

2013. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
babé nekünk sem segített. Babaolaj szintén, azt mondta rá a patikus, hogy azzal nem is fog lejönni. Koszmó elleni olajat ajánlott, gyógynövényes összetevői vannak és már három használat után látványosan csökkent a koszmó a kicsikém fején.
2013. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a probléma. gyógyszertári krémet írt az orvos, nizoral ból eg valami uguentumosból keverik. még nem váltottuk ki, kíváncsi leszek!
2013. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Babaolaj nem vált be és akkor megvettem a Babét de sajnos az sem használt a makacs részeken és a kutacson nálunk sem szedte le,így én is a gyógyszertárival fogok próbálkozni.
2013. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

tök jót találtam ki :D lehet kapni a dm-ben ilyen szilikonos babafogkefét. kipróbáltam, és az nagyon szépen felhozza a koszmót olaj nélkül is. persze nem erősen csinálom, de tényleg jó. [link]

erre gondoltam, ha esetleg kipróbálnátok :)

2013. júl. 14. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!