Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raktál a baba matracára...

Raktál a baba matracára matrac védőt a pisi, kaki kivédése érdekében?

Figyelt kérdés
Milyet? Sima gumilepedőt,vagy légáteresztőset? Melyiket hogy helyezted el rajta?
2013. júl. 10. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel pelusos,igy nem.Ha néha pisi baleset volt,akkor lepedőt kimostam,kiszáradt a matrac.De érdekes mód valahogy mindig csak a ruhája lett olyan.
2013. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sima lepedőt és egy harántlepedőt, mindkettőt alaposan kisimítva. Mást nem.
2013. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt, egyáltalán nem. Most kezdjük a bilizést, most fogok venni.
2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, frottír felül, alul műanyag, arra rá a lepedő, pl. Brendonban kapható, de csak akkor tettem alájuk, amikor alváshoz már nem volt rajtuk pelus.
2013. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerekemnek se volt ilyenje. Amíg pelusosak voltak, sosem folyt ki semmi, amikor meg éjjelre sem kaptak már pelust, nem igazán volt baleset. Ha mégis, csak annyi, hogy a pizsamát, lepedőt kellett kimosnom, matracnak nem lett baja.
2013. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi sem használtunk ilyet soha. Eleve azért vettünk neki kókuszmatracot, mert az "lélegzik", nem akartam ezt megölni egy gumis/műanyag matracvédővel. Voltak pelenkával is balesetek, általában, amikor még nagy volt rá az aktuális pelus, vagy már kicsi. És volt, hogy a matrac is olyan lett, vagy a bukástól is. Azt is át lehet mosni, hamar kiszárad, természetes - ezért is szeretjük!

Természetesen, mikor már nagyobb, és a pelenka nélküli éjszakák jönnek majd, ott már lehet teszek majd alá, hiszen ott már nem számít, hogy kap e levegőt a gyerek a matracon át, addigra talán megtanult már rendesen levegőt venni (-nem kell félni pl a bölcsőhaláltól).

2013. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, jyskben vettem, légáteresztős. gumi van a 4 sarkán, az egész matracot fedi.
2013. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Ez amit Te vettél sima múanyag,vagy a légáteresztős? Milyen méretben van és mennyibe kerül?

Ma voltunk de lövésem se volt hol keressük,na meg azt sem tudtam,hogy ott van ilyen.Őszintén megmondva,semmi kedvem mosogatni még a matracot ir,aztán meg azt várni,hogy megszáradjon.

2013. júl. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!