Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is fél a zenélő...

Más babája is fél a zenélő körforgótól? 11 hetes, állítólag a zene megnyugtatja őket, de az enyém akkor is nekiáll sírni, ha eddig nyugodt volt.

Figyelt kérdés
Kinek mennyit eszik/alszik az ennyi idős babája? Tud már fogni,vagy fordulni?

2013. júl. 10. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is félt tőle olyan 2 hónapos kora körül. Kb. 3 hónapos korától szerette. Próbáld meg 2-3 hét múlva újra. Az evés, alvásra nem nagyon emlékszem. Forogni nem nagyon szoktak még ilyenkor, ha igen az nagyon kivételes. 5 hónaposan forgott a lányunk az egyik irányba, a másikba majdnem 6 hónaposan.
2013. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám nem fél a zenélő forgótól. Olyan 5 hetes korában vettük neki, akkor még nem érdekelte abszolút. Rá pár hétre elkezdte nézegetni. Mai napig az ébredés után szinte egyből kapcsolom neki, azt bámulja, amíg összekészülök az evéshez. :))

Fogni már nagyon jól tud, igaz a koordinációja még fejlesztés alatt. :)) Megfordulni még nem tud.

16 hetes

2013. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kisfiam nem fél tőle,szépen csendben nézi,hogy hogy forog,aztán miután elhallgat beszél a rajta lévő mackóknak :) Nagyon édes :) Az én babám minden gond nélkül megeszik 160ml-t minden evésnél,és még ennyivel sem lakik jól igazán..anyatejes,és sajnos a mellem már nem nagyon bírja ezt a tempót amit diktál,pedig két mellből szoptatok..fejek is,tejszaporító teát is iszok,de nem igazán akar lenni tejem :( Szerintem már nem sokáig tudom őt szoptatni :( Pedig szerettem volna legalább 6 hónapos koráig.Fogni még nem igazán tud,már próbáltam,hogy oda adok neki egy kis mackót ami könnyű is,de még nem fogja meg.Fordulni sem tud még.Aludni már egyre kevesebbet alszik,napközben elég sokat van fent,minden szopi után örülök,ha 1 órát végigalszik.Viszont még elalvás előtt amikor leteszem a kiságyba beszél hozzám..gügyög ám rendesen meg nagyon sokat mosolyog :) Aztán az oldalára fordítom,és van hogy könnyebben van hogy nehezebben de elalszik.


10 hetes kisfiú anyukája

2013. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém sem szerette nagyon sokáig, hogy zenéltettem! kb 4 hónapos korától tetszett meg neki, és az volt pl az utolsó adu ász, hogy még a zenéltetéssel el volt kb 10-15 percet, mikor már fáradt is volt. Szóval változni fog ez még, ne aggódj! Amúgy, nagyon jókat játszott forgás nélkül is a kis figurákkal, ezzel alapozta meg, hogy végül megszerette a játszószőnyegén lógó játékokat.

Türelem, a babák mindig változnak, próbáld meg egy hét múlva ismét.

9 hónapos baba anyukája.

2013. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én nagy lelkesedéssel szereltem be neki a Fp kivetítős hiperszuper forgót majd mindenki összegyűlt itthon hogy megnézze milyen kis édesen alszik el a zenéjén előtte meg játszik nevetgél gagyarászik hisz mennyire cukik a macik :).....namost ahogy bekapcsoltam neki elkezdett teli torokból ordítani és ott kellet kikapcsolni :D még látni sem akarta de egy kis idő múlva megbarátkozzott a látvánnyal majd a hangokkal és csak azzal aludt el :)
2013. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!