Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek másfél évesen még nem...

Akinek másfél évesen még nem nagyon beszélt a gyermeke, annál mikor kezdett el úgy rendesebben beszélni?

Figyelt kérdés
Kislányom csak annyit mond még,hogy baba, mama, amma (alma), tota (torta), ezenkívül szinte az összes állathangot utánozza, meg szótagokat mond, de leginkább csak az á,a esetleg még az o betüsöket. Most már azért kezdek aggodni, hogy minden rendben van-e? Kérlek írjatok nemet is. köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 10. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nálunk sokkal jobban álltok,a kislányod teljesen rendben van.Az én gyerekem 19 hónapos múlt,semmit,de ezt úgy értsd hogy semmit sem mond, se állathang semmi...de ez nem gáz,majd jövő hónapban vagy utána mond valamit. Van nagyobb gyerekem,ebből kiindulva tapasztalatból írom. Ne aggódj!

2013. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam ilyen előzményekkel most kezdi végigmondani a szavakat, és napról napra tisztábban beszél, 29 hónapos.
2013. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagyobb 2,5 évesen. A kisebb 22 hónaposan, de még csak én értem, és én sem mindent.
2013. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy lányok.
2013. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most lesz 18 hónapos, nem igazán mond semmit. Csak ham, nem, vauvau, de ezeket is csak akkor, ha olyan kedve van. Én is várom már h beszéljen végre, könnyebb lenne az életünk egy kicsit :D
2013. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!