Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a babámat...

Hogyan szoktassam le a babámat az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
tápszeres baba,fél éves!este 7kor eszik utoljára,de éjszaka éjfél és 1 között még megébred,mert éhes!egyszer már sikerült átaludnia kb 1 hétig az éjszakát,de aztán kórházba került és azóta felborult ez a rend...nem tudom,hogyan kellene visszaszoktatnom rá...ötletek?vagy majd egyszer csak magától abbahagyja?
2013. júl. 10. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl korai a 7 órai utolsó evés talán ha még kapna tápszert 9-10 óra körül akkor talán végigaludná az éjszakát.

Az én fiaim csak egy éves koruk után aludták át az éjszakákat.

2013. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en fiam 15 honapos koraig evett ejszakankent..a 7 orai eves tenyleg korai ahhoz hogy kitartson vele reggelig..de ha biztos vagy benne hogy ehes es azert ebred nem a fogzas miatt vagy esetleg hascsikaras miatt akkor ne szoktasd le rola sehogy sem..tudom milyen faraszto..nekem 15 hos koraig legalabb 4szer ebredt ejjel..volt hogy enni volt hogy a foga fajt de volt hogy csak ugy megebredt es jatszott volna persze azt nem hagytam...de kutartas..
2013. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 7 órakor vacsorázik, akkor még etesd meg egyszer, amikor elmennél te is aludni, mert a 7 óra az elég korán van ahhoz, hogy kibírja reggelig vele!
2013. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!