Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan telik egy...

Anyukák! Hogyan telik egy napotok 6 hònapos babával? Mit csináltok egész nap? Mot mennyit játszotok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
mi reggel fél 6körül kelünk ő szopizik és még visszaalszik...itt van kis idő magamra aztán kel .öltözünk ,beszélgetünk ,mosolyog.kicsit sétálunk kertben,kiteszem a kiságyból szönyegre mert nagyon nagy a mozgásigénye itt eljátszik önállóan,én addig fölteszem a kaját,berakom a mosást...közben folyamatosan dumálok,ő meg sikongat:)szopizunk....közös játék a szönyegen...ha jó nap van picit alszik...én addig felmosok,teregetek,rámolok,vasalok...szopizunk...aztán megint játék együtt...szopizás,tegnap kostoltattam vele elöször tejpépet nagyon ügyesen evett kanállal úgyhogy ma is kap csak hosszadalmas:).,kimegyünk sétálunk egyet a kertben ha nincs meleg elmegyünk babakocsival sétálni ,vásárolni.szopizunk:)aztán önálló játék,hál Istennek jól elvan ilyenkor,én picit olvasok ,gépezek...késő du még sétálunk a kertben ,imádja a faleveleket nézni,elmondom a virágokat ,növényeket...7óra felé fürcsi-pancsi ez a kedvence,kis masszirozás,bohockodás...szopizunk 8 fél 9 felé szundi....éjjel 2szer szopizik de csak szopi és alszik tovább...hát ennyi,de természetesen van amikor megyünk mamához,ide oda....nektek hogy telik?
2013. júl. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hét hónaposom van. reggel 7-kor kelnek, 7-30-körül reggeli, kiságyban nézelődnek kicsit, aztán alszanak vissza. 11 körül ismét esznek, zöldséget. Aztán kicsit fent vannak, és amíg a 2 éves bátyó alszik, a szőnyegen vannak, forognak, játékokat kergetnek. aztán kaja, és alszanak. 5-kor uzsi, és megyünk ki az udvarra. 8- körül fürdés, vacsi és alvás.
2013. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!