Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkáról tapasztalat...

Mosható pelenkáról tapasztalatok? Bevált?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

SZia! :) Én is még csak a gondolkodó fázisban vagyok, de ezt a kérdést nemrég tettem fel és kaptam hasznos válaszokat, gondoltam megosztom veled :) Szép napot! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az első hat hónapban eldobhatót használtam, de a hozzátáplálás óta elkezdtem a moshatót használni. Most várom a második picurt és vele is így fogom csinálni. Nekem nagyon bejött. Annyi hátránya van nálunk, hogy többször kifolyik belőle a pisi, így többet kell öltöztetni, de szerintem még így is megéri. Popsikrémet nem használok, és én az ilyen kakifogó papírt sima konyhai törlőkendővel helyettesítem, és nekünk az is bevált. Kislányom jól elvan benne. Nagyon szép a popsija. Én örülök, hogy átálltam. Még annyi, hogy éjszakára eldobhatót használok.
2013. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. júl. 11. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk jobban bejött,mint az eldobható. nem folyik ki a pisi 10 óra múlva sem (éjjel ), gyönyörû a bőre, több pénz marad egyéb másra. most pl. 13e-ért vettünk 5 db szuper külsőt. végig elég lesz . nekünk nagyon megéri! vannak azért kellemetlen pillanatok vele, mint pl. mikor 10 óra alvás után leveszed... :) de nekem ez semmi a többi pozitívumhoz képest.
2013. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk nem jött be abszolút, pedig nagy reményeket fűztem hozzá
2013. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon bejött, 3 hetes kora óta csak ez van, monapel, ez egy olcsób, egyszerűbb fajta, de mostmár ilyen bonyolultat sem vennék, van még egyszerűbb.

éjszaka sem folyik ki, és tényleg van, hogy 10 órát is bír. szép a bőre popsikrém nélkül. már kisebb utazásokhoz is azt használjuk, viszek egy zacskót és beleteszem.

nagyobb babaklubokban van lehetőség cserélgetni, kipróbálni, tapasztalatot cserélni, fortélyokat tanulni, pld hogy tetrát hogy kell belehajtogatni.

2013. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ökopalánta válasza:
Naná, hogy bejött! Nagyon szeretjük. Rengeteg fajta van, érdemes többet kipróbálni, hogy melyiket szeretitek használni. Mind jó, de meg kell találni a helyes használat módját. Kellő gyakorlatiasság és utánajárás nélkül nem fog bejönni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek :)
2013. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon is. Úgyis akkor tudod meg, hogy neked és a babának, hogy tetszik, ha ki is próbáltad. Akár 1-2 darabot is vehetsz és az eldobhatós mellett próbálgathatod. Ha nem akarsz bukni a dolgon abszolút, akkor vegyél használt pelust, maximum ugyanannyiért eladod.


Én abszolút lelkes vagyok, oldalakon keresztül tudnám dicsérni, csak ezek a dolgok szubjektívek, az is, hogy kinek milyen szempont van előrébb. Egy biztos, hogy egyszerűbb választás az eldobhatós, a kérdés, csak az, hogy az a plusz energia amit a moshatóra kell fordítani, kinek éri meg. Nekünk egyértelműen megérte, ha mérlegre tenném a dolgot, a mosható felé dőlne most is.


Kérdezz konkrétat,megpróbálok válaszolni, így általánosságban nekem nehéz.

2013. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!