Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám féktelen ordításba...

Babám féktelen ordításba kezd, ha 1 méterre eljövök mellőle. Ismerős?

Figyelt kérdés
Azoknak az anyukáknak lennék kíváncsi a válaszára, akiknek szintén ilyen babájuk volt :mikor ért ez véget, mikor lett önállóbb a gyerkőc??? Volt-e valami jól bevált ötletetek?
2013. júl. 11. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? :)
2013. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
8 hónapos...
2013. júl. 11. 11:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Enyém nem ordít, csak azonnal utánam mászik. Mennyi idős a tiéd? Enyém lassan 10 hónapos, és 8 hónapos korától egyre inkább kiéleződik ez. Ha már minden kötél szakad, leülök mellé, és akkor rajtam keresztül mászkálás közben azért játszik végre a játékaival is, mert amúgy csak mellettem álldogálna, vagy a kezembe lenne. Én úgy érzem, hogy még messze van ennek a vége :) Kitartást!
2013. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Enyém is elindul utánam ordítva, de megáll félúton és úgy ordít jobban addig, amíg érte nem megyek :(
2013. júl. 11. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen (volt). Bár ő borzasztóan hasfájós volt, így nagyon sokat volt kézben. Másfél éves most, de még mindig sokszor előfordul, hogy nem tudok tőle csinálni semmit, mert akkor jön a sírás. Nem igazán játszik egyedül, legalábbis nem hosszú ideig. :(
2013. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás!!!! Nálunk is a Fiammal éppen ez az időszak van. senki más nem jó, csak én, ha nem lát nyűglődik, nyafog, ha mellette vagyok el nem menne tőlem fél méternél messzebb. Most is itt dörgölőzik a lábamhoz, mint egy cica :o) A Lányommal már egyszer túléltem. Egyszerűen túl kell élni ezt a pár hetet esetleg hónapot. addig viszont kitartás!!!!!
2013. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam a kérdést, egyből gondoltam, hogy tuti egy 8 hónap körüli babáról van szó :-) Az én fiam is ekkor kezdte ezt. Szeparációs szorongás. Majd enyhülni fog nyugi. Bár az én fiam most is ordít ha pl. elmegyek a Wc-re, pedig már 15 hónapos. Én vittem magammal mindenhová. Ha főztem kipakoltam neki műanyag edénykéket, adtam neki kis fakanalat azzal dobolt az edényeken, a fejünkre tettük a szűrőt stb. Így jól elvolt míg főztem.
2013. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, az enyém is csinálja, 8 hónapos. Azt szoktam csinálni, hogy elkezdek vele játszani, és valami nagyon-nagyon érdekes dolgot adok neki (pl az egyik táskámat, vagy bármit, ami nem veszélyes, de neki mégis marha érdekes). Majd nézegetjük együtt, majd csak nézem ahogy nézegeti egyedül, majd kommandós kúszásban próbálok naaaagyon lassan, feltűnés nélkül távozni. Nem mindig sikerül, de azért legtöbbször igen. :)
2013. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szintén! :) 8 hós a kisányunk, 7 hós kora óta ez van. Ha ülök a wc-n akkor a lábamnál térdel, majd feláll rajtam. Állandóan mászik rám, és semmi nem jó, csak én. :) Gondolom ez egy ilyen időszak.
2013. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös, pont ilyen nálunk is :( Kitartást neked is!!


Kedves 6os, ez tuti nem a szeparációs szorongás, mert amióta megszületett, azóta ilyen :((

Csak mindig vártam, hogy könnyebb lesz, majd amikor mászik, mondták, na akkor se könnyebb :(

Ha lát, akkor is ordít, csak ha mellette vagyok fél méterre, akkor okés, akkor nyugiban eljátszik velem, van hogy rajtam, van hogy csak mellette vagyok, de a lényeg, hogy ne menjek sehova.

2013. júl. 11. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!