Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elmúlik a hasfájás 3...

Tényleg elmúlik a hasfájás 3 hós korra? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos kora után kezdett enyhülni, és rövidebb ideig tartani a szenvedés. 4 hónaposan már nem is emlékeztünk rá, addigra már a fogcsírák mozgolódásával küzdöttünk :)

10 hónapos anyukája

2013. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk hálistennek 8 hetes korára teljesen megszünt de addig minden egyes éjszaka ment az orditás este 9 töl reggel 5 ig.jah és semmi nem segitett pedig mindent kipróbáltunk
2013. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vártam a 3 hónapot, mint a megváltást... Végül 4 hónapos kora körül kezdett enyhülni, de teljesen csak 6 hónapos korára múlt el a hasfájás. Senkinek nem kívánok hasonlókat. :(
2013. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi 2 hónaposak vagyunk, doki szerint ezek a cseppek semmit nem érnek. én is 4félét próbáltam. akkor csak várunk hátha egyszer jobb lesz
2013. júl. 12. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég durván hasfájós volt a kisfiam 2 hónapos koráig, egész nap kínlódtunk, több mindent kipróbáltunk, nekünk az Infacol segített valamicskét, sokat pukizott tőle de azért a hasfájás megmaradt bár nem olyan erősen. Majd 2 hónapos kora körül azt vettük észre hogy már pár napja nincs az a hasfájós sírás, így szépen lassan elhagytuk az Infacolt.

Azóta heti egy-kétszer van hasfájása de csak pár perc, jön egy óriás puki és el is múlik.

3 hós a kisfiam

2013. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az én fiamnak 5 hónapos korára múlt el. Nekünk a biogaiai csepp segített, enyhített rajta.
2013. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hó körül múlt el,addig semmi sem használt. de úgy egy hónap múlva vissza tért, biogaia t vettünk, azóta semmi pocak fájás! :)
2013. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az osszes cseppet kiprobaltuk, semmi nem hasznalt. 4 honapos kora korul enyhult majd 5 honaposan a hozzataplalassal teljesen megszunt a hasfajas. Kitartas!
2013. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 7,5 hónaposan enyhült,de igazából még mindig vannak olyan élelmiszerek amire érzékenyebb.Most 13,5 hónapos.
2013. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!