Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mennyi Calciumusc-t...

Hogyan és mennyi Calciumusc-t kell adni a kicsinek?

Figyelt kérdés
14 hónapos ès most akartam elolvasni mennyit kell neki szájon át beadni,ha kijön rajta valami allergia vagy megcsípi valami!? De csak azt írja,hogy szuriban,hogy kell! Ti,hogy csináljátok?

2013. júl. 12. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy az én lányom megfázásos tünetekre kapta, aminél, mivel 10 hónapos, nem zárható ki teljesen az allergia, de nekünk napi fél ampullát kellett bevenni.

Letöröd az ampulla tetejét, egy kanálra illeszted az ampullát a nyakánál, és kicsit kocogtatod, ha kijött az első csepp, ahhoz érintsd és kocogtasd tovább, így szépen ki tud folyni. Nekem is kellett hozzá némi gyakorlat. Így szájon át be tudod adni neki, és utána itass rá valamit vele, mert elég fura ízű.

2013. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2x1ml-t kellett adni 5 napon át. Könnyebb pici fecskendővel kiszívni az ampullából, nekem úgy könnyebb volt, csak belenyomtam a baba szájába. Mondjuk 3 hónapos volt akkor amikor a doki felírta neki.
2013. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!