Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elengednétek a helyemben?

Ti elengednétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyum már annyiszor mondta had vigye el éjszakára a kisfiamat, aki nagyon jól elvan vele. Sokszor hagytam már rá, pl. mikor nagy bevásárlásra mentünk, és akkor sem volt semmi gond, nem is ez a baj, mert tudom, h elaludna, ellenne, de nekem annyira baromira hiányozna, h szerintem egy percet nem bírnék aludni. Hisz eddig minden éjszakát velem töltött, olyan fura lenne, sírnék utána szerintem. Más is volt már így?

2013. júl. 12. 12:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, 14 hónapos a kisfiam.
2013. júl. 12. 12:38
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szervezz valami programot a párosddal és bizd rá anyukádra a babát. Sosem árt néha kettesben lenni fpleg igy hogy több mint egy éve nem volt ilyen. Persze biztos furi lesz és ez természetes is. Úgy fölösleges odaadnod ha cska otthon ülsz és nézed az üres szobát. Foglald le magad, biztos jót tenne egy kis kikapcsolódás.
2013. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most szültem, Anyu itt volt 2 hètig, s múlt héten elvitte a 4 évesemet 2 hétre, 200km-re. Eddig mindig velem volt ott 1-2-3 hétig, egyedül sosem volt ott!

Mikor elvitte sírtam én is, a férjem is, de másnap már semmi gondd nem volt, mert itt volt a pici, aki egész nap cicizett, altalatás etetés az egész nap, nem lenne időm a nagyra, így meg Anyuék elszórakoztatják, jól érzi magát!

Anyu mondta, este mondta a lánOmnak hogy szeretlek, ő meg erre azt válaszolta, én meg az anyámat szeretem:)))

2013. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos, hogy ott aludjon, akkor nem engedném. Pici még, én tuti aggódnék. Szerintem a nagyiknál való alváshoz meg kell hogy érjen. Ha majd a kisfiad is szeretné, az ottalvást, akkor lehet. De mivan ha éjjel felsír és téged akar. Vagy belázasodik. Nem tudom, szerintem még pici.
2013. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. Ha megbízható az anyukád, akkor simán. A gyerkőcnek is élmény lehet, hogy a nagyiéknál alhat és mások a szabályok, az enyémek is imádták.

De meg is értelek, nagyon nehéz az elválás, de főleg az anyának. Viszont szép lassan meg kell tanulni elengedni is. Könnyű ezt mondani, amikor először mentem munkahellyel kiküldetésbe 5 napra amikor a kicsi is 4 éves volt, akkor először örültem, hogy évek óta először leszek egyedül, ezt meg azt fogok csinálni a szabadidőmben, nézek magamnak egy csini ruhát és időm is lesz próbálgatni.... aztán mi lett belőle? Az első játékboltban leragadtam, elmentem egy tengerparti viziparkba (ahol akváriumokban mindenféle állatok vannak), ahol végigpityeregtem, hogy ez hogy tetszene a nagyobbnak, amaz a kicsinek, jé csikóhal, a gyerekek megőrülnének ha látnák... a játékboltból meg már egy vagyonért hívtam őket, hogy plüss pingvint vagy delfint szeretnének inkább - közben persze marha jól elvoltak anyukámnál...

2013. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Anyukám megbízható, én 25, ő 43 éves.

Van egy 6 éves öcsém is, szóval anyu mindenfajta dologban jártas, nem 20 éve volt utoljára pici a kezében, hanem nem is olyan régen, szóval az, ha lázas lenne, vagy bármi, nem okozna gondot, h ellássa, éjjel pedig csak a tea a fontos. Az h ki adja számára szerintem mindegy, meg tudná anyu is nyugtatni. Nevelt lányom is 6 éves, ő most pont ott nyaral már egy hete..:)

Anyura rábíznám akármikor, annyira imádja a pici, sokszor sír is mikor elmennek innen. Ismeri, mert hetente 1-2x találkozunk is mindig. Persze, jó lenne egy kis babamentes pár óra de egész végig az eszem rajta járna, és nem azért mert félteném, hanem mert hiányozna. Nagyon.

2013. júl. 12. 12:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Én elengedném, de sajnos a fiam egyenlőre sehol máshol nem hajlandó aludni, mint otthon, úgyhogy egyenlőre nem tehetjük ezt meg. Meg kell tanulni elengedni a gyereket, neki is ezzel teszünk jót, bár biztos, hogy nekem is hiányozna.
2013. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj.

Én holnap készülők rá, hogy itt hagyom a másfélévesemet anyukámra éjjelre. Tudom, hogy semmi gond nem lesz.

2013. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Régebben nem értettem, h anyukák miért ilyen nehezen tudják a gyermekeiket ráhagyni pl a saját édesanyjukra. Mostmár értem..:) Iszonyat nehéz az elengedés..
2013. júl. 12. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Én elengedném. Ennyi idős volt a lányom, mikor ott kellett hagynom 2 napra a tesóméknál, mert Ausztriába mentünk a párommal. Szinte észre sem vette, hogy nem vagyunk ott. :)

Nekem sokkal jobban hiányzott, mint mi neki. :D

2013. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!