Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mivel szeditek ki a...

Hogyan és mivel szeditek ki a kaja foltot?

Figyelt kérdés
Tegnap kubus lett a Fiam fehér pólója,és nem jött ki belőle.Ên Vanisht használok.Mekkora a legmagasabb hőfok amin mostok babaruhát?
2013. júl. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is csak a Vanisht mondanám. Próbáld meg még egyszer jó alaposan beáztatni, dörzsölni, 60 °C-on kimosni (bár nem tudom, milyen anyag), és napon szárítani. Hátha.
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg mosószódával áztatni,és utána kimosni,majd a napon szárítani.Nekem ez szokott beválni.Próbáld ki,hátha.
2013. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a sima vanish nem hozza ki, használj vanish szappant. Nedvesítsd meg, aztán dörzsöld át vele a foltot, esetleg állhat is rajta kicsit, majd mosógépben (elég 40 fokon) mosd ki. Nekem az szedi ki a makacs foltokat.
2013. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tiszta fehér a póló, akkor egy kis Domestosos áztatás kihozza a foltot (egy pici cseppet önthetsz a foltra is), v Clorox.

Én a fehéreket (pl. zokni, besárgult ingnyak, hónalj a pólónál), ha makacs a folt Domestossal áztatom, majd egy rövid programmal kimosom az áztatott ruhákat, és utána a többi fehéret hozzáadom egy sima mosásra. Így a Domestost nem lehet érezni. Eddig mindent kiszedett.

A színesekre most vettem mosószappant. Az is tuti.

Amúgy van Vanishem is, de az csak az egyszerűbb foltokra jó (vagy nekem csak azokat szedi ki).

2013. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen gondokkal küzdök én is. Mióta elkezdett kisfiam szilárd kaját enni, sajnos a paradicsomos, szilvás, répás ételek ha elcsöppennek, akkor nemtudom kimosni a ruháiból. Próbáltam én is a vanisht de nekem nem használt. Folyékonyat vettem. Beledörzsöltem a ruhákba, áztattam fél napot+ beletettem mosógépbe is és semmi. Szóval én is kérem a válaszokat.
2013. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!