Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BCG-hegnek nyoma sincs a...

BCG-hegnek nyoma sincs a kicsimen, pedig most lesz holnap 5 hetes, nagyon félek, most mi lesz?

Figyelt kérdés
A picinek semmi,de semmi nem jött ki még :((most beteg ??(am jó kedvű meg semmi baja,de tényleg nem reagált:(21 éves első babucis anya

2013. júl. 12. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja ne félj! Lehet késöbb fog látszani de ha nem megkapja megint. Nem kell aggodni!
2013. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi ,kedves vagy:)
2013. júl. 12. 13:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Később jön elő. Én is aggódtam miatta. 8-10 hetes kora óta látszik egyértelműen. 2-3 hónapos határidőt adnak neki :-)
2013. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kerria ***** válasza:

Van ez így. Ne aggódj, ha nem látszik, majd megkapja még egyszer...

Betegnek nem beteg, csak nem úgy reagált a szervezete. Anno nekem is 2szer adták be, az első nem "hatott" :D és itt vagyok.

Kislányomnak majd 10 hónapos volt mire már csak egy pötty látszódott. Fél éves koráig többször be is gyűlt neki.


A babák nem egyformák, mindegyik gyermek mindenre másképp reagál.


Csak nyugi :) szép napot!

2013. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy ideje újfajta oltóanyag van és már nem oltanak újra semmiképp. Nem baj, ha nem látszik semmi, akkor is védett a babád.
2013. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! 9 hónapos kisfiamon sincs semmi nyoma, de ez már egy másfajta oltóanyag, akkor is hat, ha nem pirosodik ki neki. És már nem oltanak újra!!!
2013. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerös babája se reagált a bcg-re.Majd valamikor újra megkapja.Nem tudom mikor,de még nem kapott újat és 4hónapos lesz.
2013. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, valóban új oltóanyag van, már nem oltják újra a babákat, ha nincs BCG-heg. Az én babám 7 hónapos, semmi, de semmi nem látszik neki, nem fakadt ki. A dokink megnyugtatott, azt mondta, hogy ez az új oltóanyag így is véd.
2013. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 hónapos és semmi nem látszódott soha, és nem is látszódik. Nekem is mondta az orvos, hogy az újfajta oltóanyagnál ez nem gond, nem adnak neki még egyet, mint régen.

Semmi gond!

2013. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit utána olvasnál a neten akkor tudnád h ez nem baj, mert később jön ki és ha nem lesz semmi az sem baj mert már nem oltják ujra.

Énis ezt tettem, utána google-ztam.

21 éves 5 hos kislány anyukája.

2013. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!