Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik napról a másikra zöld...

Egyik napról a másikra zöld lett a babám kakija, de mitől?

Figyelt kérdés
tudom,már sokx tették fel ezt a kérdést,de nem találtam érdemleges választ!6 hós,foga még nincs,ínye duzzadt,eddig keményet vagy lágyabb aranysárgát kakált és tápszeres!eddig talán 1-2 volt zöld a kakija,de ma ilyen csúnya méregzöld,hígabb(de nem vízszerű) savanykás szagú volt a széklete!próbáltam utánakeresni,de sehol nem találtam kielégítő választ erre...ugyanazt a tápszert eszi mióta megszületett,hozzátáplálást elkezdtük már!ma szilvát kapott,de már pár napja kapja és eddig nem volt ilyen tünet,hogy a gyümölcstől lenne...valaki tudna segíteni?vigyem orvoshoz vagy akár fogzástól is lehet?igencsak harapdálja meg szivogatja pár napja az ínyét...
2013. júl. 13. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán a fogzástól. De ha így marad vidd el dokihoz.
2013. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!