Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknál volt olyan, hogy 3...

Babátoknál volt olyan, hogy 3 foga jött egyszerre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb 4 is! Egy-egy nap különbséggel törték át az ínyét... :S
2013. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy láttam, 4 felső metsző. A bal egyes mára áttört, a többi még hólyagos. Pedig a kettesekre számítottam, mert azok jobban dudorodtak.
2013. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 4 szemfoga szinte egyszerre tört át.

Megszenvedte szegénykém rendesen. :(

2013. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, 4 jött most ki neki egyszerre felül...
2013. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legutoljára 6 fog jött egyszerre, 4 szemfog, és 2 kisörlő
2013. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mostani kisfiamnál 3 jött egyszerre. A két felső második és az egyik alsó második. Az második fiamnál 5 bújt egyszerre!!

Kitartás!!

2013. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak most egyszerre jön az alsó kettő és felül a két szem foga de már lent a középső melletti fogakat is érzem dudorodni. Nem tudom melyik lesz az első ami kibújik de megszenvedi rendesen ő is.
2013. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint nem is meglepő, hogyha egyszerre több foga is jön a babáknak :)! Nektek is kitartást! Kislányomnak a 3. és 4. foga jött először együtt, a felső kettő középső, most meg 3 jön egyszerre a 6., 7., és 8., a bal felső középső melletti, akkor ugyanaz a másik oldalon és a bal alsó középső melletti. Ő is nehezen viseli, sokszor ébred éjszaka.
2013. júl. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!