Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ennek a krémnek a neve?

Mi lehet ennek a krémnek a neve?

Figyelt kérdés
Csukamáj olaj volt benne, és tudom nagyon büdös volt. Fehér dobozban volt és azon vékony piros csíkok voltak. A tubus ami a dobozban volt az sima mezei alumínium tubus volt, fehér alapon vékony piros csíkokkal. Nekem a Palmar és a Naturland márkák jutnak eszembe, de így nem találom őket. Egy teljesen egyszerű kis krém volt, de azt sem tudom, hogy testápoló vagy popsikrém volt e. De inkább popsikrém volt.
2013. júl. 14. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

ez lehet az?


[link]


[link]


szerintem a csomagolása gyógyszertáranként eltérő lehet.

2013. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csukamájolajas popsikrém neve Unguentum Infantum FoNo VII.
2013. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (mentek a zöld kezek)

Unguentum Infantum FoNo VII., és a mosdó krém is van itthon, de egyik sem az amire gondolok. Igaz az elsőt még nem bontottam ki (zöld) de akkor lehet a csomagolása változott mert egyszerűen olyan csomagolásút nem találok amire gondolok. (Nem mint ha a csomagolás számítana, ha ugyan az van benne mint amit szeretnék :D )

2013. júl. 15. 05:51
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen (volt) a csomagolása csak pirosban (kék helyett piros csíkos)

2013. júl. 15. 05:54
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem változott a csomagolása,mert én is vettem már többször csukamájolajasat,de mindig más fajta tubusban volt.
2013. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!