Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés mikor van gyermeked?

Milyen érzés mikor van gyermeked?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy babát :-D , boldog vagy? Fiú v lány? Neve,kora?

2013. júl. 14. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kisfiú, 7 hetes lesz.Boldog vagyok,így lett teljes az életünk. :) Nekem még kicsit fura is. Furcsa h itt van,h ő belőlünk lett,hogy mostmár ő a főnök,hogy felelősséggel tartozom valakiért. Furcsa,de jó :D És naprol napra egyre természetesebb
2013. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1,5 éves kislányom van! Szofia. El sem tudnám képzelni, h nincs, és az is fura dolog, h nem volt előtte, mert olyan mintha mindig is lett volna nekünk! Nagyon nehéz volt az első 1 év, 14hó, akkor kezdett el járni... Amióta megy, azóta nagyon jó vele... (persze előtte is, de tudni kell, h a gyereknevelés nem rózsaszín habcsók és szerelem) :) Ha szeretnél biztos, h hamarosan lesz is! De tudd, sok lemondás, áldozat, álmatlan éjszakák, és tudd, h sohase leszel már egyedül, a gondolataidban sem, mert mindig ott lesz ő! Teljesen meg fog változni az életed/életetek! :)
2013. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi :-D
2013. júl. 14. 14:29
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem 2 kisfiam van és egy kislányom. A legidősebb, Márton, 14 éves, a középső, Hunor 5 éves és a legkisebb, Borbála 16 hónapos.

Én nem tudnám nélkülük elképzelni az életemet. Soha senki nem szeretett engem ennyire olyannak, amilyen vagyok/lettem, mint ők.

Szívből kívánom, Kérdező, hogy megtapasztald, milyen édesanyának lenni! :)

2013. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen érzés,jó érzés,bár nekem az elején bonyolult volt mert depressziós voltam,nem is tervezett a fiunk,már 2 éves,már megszoktam,hogy 3an vagyunk,persze jól esik kettesben is lenni.Szóval nekem nincsenek rózsaszín felhőim sosem voltak,szeretem a fiam,de jól érzem magam akkor is ha épp nincs mellettem.Összevetve,jó,hogy van valakiről gondoskodni,valakivel játszani,ölelgetni,öltöztetni stb.De nem érzek olyat,hogy eddig nem volt teljes az életem meg ilyenek.Jó ha van gyereked,de tudd nem csak móka és kacagás az egész.Le lehet pontozni nyugodtan.
2013. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"A GYERMEK az az apró lény, aki az éjszakát rövidebbé, a nappalokat hosszabbá, a bankbetétet kisebbé, a ruhát rongyossá, a pénztárcát üressé, a múltat feledtetetté, a JÖVŐT ÉRDEMESSÉ, S AZ ÉLETET BOLDOGGÁ TESZI. ..."
2013. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hetes a kisfiam, Benettnek hívják. Nagyon vártunk már rá. Nagyon boldoggá tud tenni egy kis mosoly mikor alszik, egy kis nyelvnyújtás, vagy ha csak felemeli a fejét, vagy szimplán alszik, és te csak nézed :))

Mellette sok lemondással, türelemmel, felelősséggel jár, jobban mint gondoltam volna, és még csak 3 hetes :))

De mindent megér egy kis csöppség :))


Remélem Te is hamar megtudod milyen is anyának lenni, kedves kérdező :)

2013. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a kislányunk és Krisztinának hívják. Meglepetés baba volt és berobbant az életünkbe.Nagyon boldoggá tett minket.Mászik , kacag , beszélget (próbálja) .Minden amit csinál fényt hoz az életünkbe.:)
2013. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon összetett dolog szülônek lenni.

Amióta ôk vannak, a csend és a pihenés fogalma átértékelôdött, a rend megszûnt létezni, rengeteg dolog természetessé vált, ami azelôtt elképzelhetetlen lett volna (pl. feneket törölni reggeli közben), az életünk idônként maga az ôrültek háza, nekem halláskárosodásom lett, és tízszer annyi dráma jut egy napomra, mint amennyi egy komplett színházi szezonra...

És persze a világ leghelyesebb kispasiija akar feleségül venni, ha felnô, a lánykám pedig már most kenyérre ken engem is, mást is...

Minden nap büszke vagyok, elolvadok, aggódok, veszekszem, nevetek, sírok, ápolok, csodálok, tanítok és tanulok.

Szeretek, és szeretve vagyok. Feltétel nélkül. A dolgoknak pedig értelme, és értéke lett.

2013. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon jó anyukák vagytok :-D
2013. júl. 14. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!