Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éjjel a 14 hónapos kisfiam 2 óránként felsír, és alkalmanként képes meginni 1 dl teát, vagy többet. Ezt kicsit soknak tartom, és mivel utána cumizza is az üveget, féltem a fogai épségét. Valóban szomjas lenne ennyire, vagy csak cumizni akar? 9 hónapos korában elhagyta a csalócumit a cicizéssel együtt. Vissza adjam neki? (Mármint a csalócumit) Vagy vizet adjak neki éjjelre? És ha azt nem issza meg (nem szereti, csak alkalmanként) akkor tudom, hogy csak cumizni szeretne, mert ha szomjas lenne igazán, megtenné a víz is neki.. ugye? De ha visszaadom neki a cumit, nem lesznek előreálló fogai? Nem akarok semmi hülyeséget csinálni. Tudom a tea éjjelre is az volt.:-/

Mit tegyek? Vagy esetleg valaki valami más alternatívát tudna?



#víz #tea #éjjel #csalócumi
2013. júl. 14. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktasd rá a pohárból ivásra, és max. Vizet adj neki.
2013. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a csalócumi gondolom játszót jelent,még így nem hallottam...mindenképp jobban jársz,főleg ha cukros a tea?! remélem nem,szerinted melyik a jobb,elálló fogak,amin végül is lehet segíteni vagy húzni való fogak? egyébként ezen majd úgy 2-3 év múlva ráérsz gondolkodni,addig semmilyen kárt nem okozhat a fogainak,ellenben a tea igen.és jobb ,mint ha az ujját szopná,attól állnának ki a fogai igazán ha arra szokna rá.mindenképp megpróbálnám a cumit,kicsi ő még.
2013. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiálló foga pedig cumi és ujjszopás nélkül is lehet, ha könnyen mozgolódnak a fogai...
2013. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés..


Nem kellett neki a csalócumi, a vizet meg néha megitta néha elhajította, de nem volt jó éjszakánk, mert én is rosszul voltam, neki meg a foga jött, és amiatt is ordított, szóval még próbálkozom..

2013. júl. 15. 15:59
 5/5 A kérdező kommentje:
A csalócumi azóta sem kell neki, szoktatom a vízhez, most még úgy hogy a teát felefele arányban higítom, aztán egyre több víz kevesebb tea, ezt így elfgoadja. Egyelőre itt tartunk.
2013. júl. 17. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!