Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érdemes a kinőtt babaruhá...

Hogy érdemes a kinőtt babaruhát eltennem, dobozba vagy zacskóba? A zacskóba nem dohosodna össze?

Figyelt kérdés
Most válogattam ki egy csomó babaruhát,amit kinőttünk és ami szép állapotban van azt félretenném a tesónak(ha lesz). Szóval hogyan tegyem el. Amit nem teszek el azt vöröskeresztnek adjam? vagy hova?
2013. júl. 14. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szatyrokba, majd a szatyrokat usákokba tettem, felcimkézve miben mi van, méret, szezon.

4 éve raktam el, most szedtem elő, semmi bajuk!


Add a vedőnőnek, majd ő oda adja ahol szükség van rá!

2013. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én dobozba szoktam rakni, találtam pont akkora kartont, amiből 4 db befér a nem használt szekrény polcaira. Ráírom mekkora méret, mi van benne, kb. egy méretből 5-6 doboz gyűlik össze.
2013. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5 és 3,5 évesek a gyerekeim, minden holmijukat szépen hajtogatva bedobozoltam, és bár nálunk eddig nem voltak molyok ,azért tettem bele levendulászacsikat. kb évente 1-2x kiveszem-átnézem őket, mert ezt-azt továbbadok, de eddig sosem volt semmi bajuk a holmiknak.

szerintem akár doboz, akár zacskó, ha kellően száraz, penészmentes ahol tárolod, akkor nem sok baja eshet a kártevőkön kívül. Illetve én hallottam ,hogy pl a kartondoboztól besárgultak a fehér kisruhák ahol érintkezett a kettő felülete, ezért én biztos-ami-biztos alapon úgy raktam el, hogy csak sötét színes legyen alul-felül.

2013. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!