Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hová lenne jó...

Szerintetek hová lenne jó ajándékozni, hogy jó helyre kerüljenek a cuccoK?

Figyelt kérdés
van a picimnek pár újszülött ruhája,meg pár nagyobb babaruha,ami nem kell(kislány)én nagyon szívesen odaadnám olyannak,aki nem él olyan jó körülmények között,mint mi(a rucik egész jól,én is bármelyiket szívesen ráadnám a picimre,nem rongyok,nem piszkosak,szépen kimostam vasaltam őket...meg van még kókuszpólya,popsitörlő ami nem kell stb...viszont én nem ismerek senkit,aki rászorul tényleg...szerintetek mit tegyek?köszi előre is:)21éves anyuka

2013. júl. 14. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A vedönödet kerdezd meg,Ö biztosan tud raszorulo csaladot!
2013. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt az oldalt figyelmedbe :) sok a rászoruló, ajánld fel és lesz jelentkező bőven:


[link]

2013. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen ez volt az első amit tettem :)a válasz:neki ezzel nincs ideje foglalkozni sajnos
2013. júl. 14. 22:51
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a weboldalt meglesem :)
2013. júl. 14. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket mindig a védőnőnek adom oda, ő aztán tudja, hogy hol van jó helye ezeknek a dolgoknak. Nagyon szokott ő is örülni, hogyha viszek, hiszen így másnak tudunk segíteni. Szerintem kérdezd meg, h lenne-e rászoruló a ti körzetetekben. (Szerintem biztos lesz)
2013. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hú, hát ez milyen már :S Nem ér rá vele foglalkozni...akkor marad az internet, pl ahol én élek városban, működik f*cebookos oldalunk, ahol mindent ingyen lehet adni-kérni. Ha esetleg ismersz ilyet, vagy csatlakozol ilyenhez, ott is biztos örülnek neki :)
2013. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

vagy ad6kap6.hu

felajánlhatod vagy el is cserélheted apróságért /jelképesen

2013. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát,a mi kedves védőnőnk,ha hiszitek,ha nem ezt mondta,

tényleg...nekem is koppant az állam gondolhatjátok

2013. júl. 14. 22:56
 9/14 A kérdező kommentje:
nos,megnézem ezeket az oldalakat...nagyon sajnálom az olyan picik családjait ahol nincs pénz ilyenekre...:(szerencsésnek érzem magam a helyzetemért,hogy a kicsikémnek nem kell anyagilag sem hiányt szenvednie semmiben...
2013. júl. 14. 23:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Face en van ingyen adom kérések csoport, ott sokan kérnek ilyesmit! :-)
2013. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!