Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is sírós volt terhesség...

Más is sírós volt terhesség alatt és szoptatás alatt? Mi okozza ezt a túlzott érzékenységet (előtte is érzékeny voltam, de most mégjobban)? Elmúlik ez?

Figyelt kérdés

Amit még megfigyeltem,hogy minden apróságon felhorkanok,megsértődök amin korábban lehet,hogy nem.Persze azért provokálnak is,mert tudják,hogy lehet..

A gyermekemet nagyon óvom,tűzbe tenném érte a kezem,rossz néven veszem,ha kiviszik a látóteremből,más ahogy hozzányúl..



2013. júl. 15. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2013. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hormonok. :)))

Mondanám, hogy elmúlik, de sztem egy nőnek ez sosem múlik el, max enyhül.

Meg hát érzékeny lehet a feszültség, fáradtság miatt is.

Számolj el 10ig, mielőtt felhorkansz, hátha könnyebb lesz. :)

2013. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hós. Mindenkivel összeveszek..
2013. júl. 15. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Amint megfogannak valami megváltozik...örökre!!! :) A születésükkel aztán fokozódik...ahogy nőnek egyre jobban aggódunk értük.Ezek a hormonok,és természetes velejárója az anyaságnak.Persze nem vagyunk egyformák...valaki rugalmasabban éli meg ezeket,én személy szerint hasonló vehemenciával vagyok mind a 3 gyermekem iránt.Anyám szerint túlzásokba szoktam esni,túl aggódok dolgokat.És lehet többet ártok vele...nem tudom.Soha nem voltam sírós...lelkis...aggódós.Mi is 3-an vagyunk tesók, a Hugom elég későn érkezett,sokat volt velem,főleg nyaranta amikor a szüleink dolgoztak.Soha nem aggódtam túl a dolgokat vele kapcsolatban.Aztán jött az a bizonyos hormon,és az anyaság,teljesen kifordított önmagamból. :D Szóval ne aggódj ezen,normális...főleg hogy még pici! Egy kicsit lazább leszel majd később,de ahogy serdülnek utána megint jön a félsz... :/
2013. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 7 hónapos, sajnos már nem szopizik, de a sírósságom megmaradt.:) Nem tudom elmúlik-e, de főleg a babákkal/gyerekekkel kapcsolatos témákat tudom olyan szinten a szívemre venni, ami talán már nem is normális.

Ugyanakkor látok totál érzéketlen embereket, akik ugyanúgy szültek, szóval gondolom kell ehhez egy alap beállítottság. Mindenesetre 100-szor inkább ilyen vagyok, mint egy olyan aki röhög mások nyomorán és nem szeret senkit (sajna ilyen is van, nem tudom rá miért nem hatnak a hormonok).

2013. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:

Egy anya mindig anya marad, azonban a terhesség ideje alatt fokozottan érzékeny. Óvd magad, ne nézz, ne hallgass negatív híreket, filmeket, koncentrálj szép dolgokra!

Szülés után változni fog, ennyire érzékeny nem leszel, de a gyereked lesz a legfontosabb, ez nem kérdés! Kitartás!

2013. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!