Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak szeretnék triciklit...

Kisfiamnak szeretnék triciklit venni, csak nem tudok dönteni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy kinéztem neki egy hiper-szuper triciklit,csak az a baj,hogy hiányzik hozzá a kiesésgátló, és még nem ül stabilan. Biztonsági öv van hozzá,csak nem tudom,hogy azt meg lehet-e húzni annyira,hogy ne essen ki belőle. Van valakinek tapasztalata ilyesmiben?

Köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 16. 19:26
 1/4 gömbicica ***** válasza:

mekkora a kisfiad? ha még nem ül stabilan minek neki tricikli??? hiper-szuper tricikli! micsoda ötlet egy ülni nem tudó gyereknek????

ne haragudj :-(

esetleg képet tudnál linkelni, hogy mégis mire gondoltál?

lehet, hogy nem egy kerékre jár az agyunk.

2013. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az 1 éves szülinapjára szeretném,de még nem ül,mert hipotón és gyenge a törzse hozzá...legalábbis ezt mondta a gyógytornász. Ül egy darabig,de aztán elfárad és eldől vagy előre hajol,hogy másszon. Egyébként mászik és feláll már, tesóm kislányának a triciklijét nagyon szereti,konkrétan ordított,mikor kivettem belőle,hát ezért szeretnék neki venni!!!!!
2013. júl. 16. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van triciklink, pedig még csak 8 hónapos a kisfiam, keresztelőre kapta a mamáéktól. Miért ne lehetne korábban megvenni, nem értem. Én is csak akkor ültetem bele, ha már stabilan fog tudni ülni. Nekünk van kiesés gátló rajta, amit fel lehet hajtani mikor beleülteted. Mindenképpen csak olyat vegyél. Később pedig a lábtartóját is le lehet szerelni ha már egyedül fogja tudni tekerni. Szerintem nagyon jó ötlet a tricikli.
2013. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gömbicica ***** válasza:

Kedves kérdező. Bocsi, hogy nem tudhattam, hogy egészségi problémája van kisfiadnak. Gyógytornász ajánlja egyébként az effajta segitséget? Mert attól hogy tartja a gyereket a kiesésgátló, attól még az izomtónus nem lesz jobb!!

Laikusként ezt a lehetőséget inkább "kényelmi"segédeszközként gondolnám, de egy egyébként is gyenge izomzattal tarttatni! mesterségesen egy testtartást nem tudom miért jó. Attól nem lesz erősebb. szerintem. Megjegyzem laikus vagyok!!!

Kedves 3-as!!!

Akár holnap megveheted a gyermeked diplomaosztójára az AUDIT, vagy készitheted a lakáskulcsot. Aztán majd odaadod, ha itt lesz az ideje! :-)


Kedves Kérdező! Mielőbbi gyógyulást kivánok Kislányodnak!

2013. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!