Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne húzza a...

Mit tegyek, hogy ne húzza a hajam?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisbabám húzza a hajam azon kapaszkodik és áll fel az ölemben... hiába mondom neki, hogy fáj anyának nem hagyja abba. Ezt kifogja nőni?
2013. júl. 17. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan tértek át a rövid hajra emiatt, legalább átmenetileg! :)
2013. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kinövi, én nem láttam még olyan 10-20 évest, aki még ezt csinálja... :)))

Milliószor el kell neki mondani, hogy ezt nem szabad, fáj, egyszer majd felfogja, fiatal még.

Egyébként az én lányom is ugyanezt csinálja.

2013. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, hogy mit lehetne tenni, az én lányom is húzza a hajam, tépi a szemüvegem, hiába mondom el neki ezerszer, csak mosolyog és ha lehetőége van rá, már húzza is újra.

Biztosan kinövik.

:)

2013. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni a fájdalmat.
2013. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 hónaposaim kapják el. Eszemben sincs levágatni. Ezen az alapon a szemüveget is el lehetne dobni. Ha közel vagyok hozzájuk, feltűzöm, így nem tudnak belekapni, egyébként is, csak pár hónapról van szó. A 2 nagyobbiknál is elmúlt.
2013. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fúúú :) a fiam szerelmes a hajamba,ő is 9 hónapos. Ha épp játszik a földön,én pedig lefekszem mellé,egyből a hajamra támad,de nem rángatja érdekes,csak azt élvezi,ahogy az ujjai közül kicsúszik. Nem épp fájdalommentes,azt azért megjegyezném :D a pici,nyálas ujjai között húz,mint az állat,de megengedem neki,mert annyira élvezi. Volt már durvaság is párszor,akkor azt mondtam,hogy most rögtön vágom le a hajam :D még vagy 1000x el kell neki majd mondani,de szerintem ha idősebbek lesznek,már nem fogja érdekelni őket úgyse.
2013. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a 4 hónapos babám is ezt csinálja, ha ölben van, egyből abba kapaszkodik bele. reflex szerűen. ilyenkor mindig kiszedem a kezéből, és szépen elmondom neki, hogy nem szabad, mert az fáj... sokra még nem megyek vele :D

amúgy mindig össze kell fogni, ha a közelben van a pici és le van a gond.

2013. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!