Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányotokat ti rózsaszinbe...

A kislányotokat ti rózsaszinbe szoktátok öltöztetni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Sose szerettem, ha valaki teljesen rózsaszínbe öltözteti a lányát, kékbe a kisfiát.


Viszont mi szinte az összes babaruhát kaptuk innen-onnan és úgy alakult, hogy majdnem az összes rózsaszín, illetve rózsaszín+más szín kombinációja.

Tehát a válaszom így igen :))

2013. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, de van néhány rózsaszín ruhája is.
2013. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

ha lehet akkor kerülöm azt a szint

szerencsére a nagylányom utálja

a kicsi meg még kicsi szal nem szól bele :-)

2013. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem szin szerint veszem, hanem ami csinos és szép. A baba méret kb 86-ig szinte nagyon kevés a nem rózsaszín ruhák. sajna nehéz kombinálni öket, nagyrészt minden rózsaszín. Aztán most már 98-t hord, ezek már jobbak, itt már rengeten szín bejött, mindig azt nézem, hogy mi mivel kombinálható és hogy csinos legyen. Mi játszóra is szoknyába vagy kisruhában megyünk.
2013. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor öltöztetem rózsaszínbe:) De mi általában az állatokat keressük, mert imádja pl. a katicákat és bárányokat...
2013. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Igen,szinte mindig!Én így szeretem,nekem így tetszik. :)

Van pár piros,sárga,zöld kis body-ja,ruhája is,de ezeket csak ritkán,és itthon adom rá.

2013. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
1%
Nem szabad rózsaszínbe öltöztetni a gyereket,nem tesz neki jót,elkényeztetett lesz.
2013. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És, ha sárgába öltöztetem, akkor irigy lesz?
2013. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Règen azt mondtam nem fogom...pedig de.sok ruhàt kapott-kap àltalàban ròzsaszìn... :-)
2013. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

mikor kiderült, hogy lányom lesz megfogadtam, hogy één ugyan nem öltöztetem rózsaszínbe. ehhez képest a ruhái 80%-a az. és ami a "legrosszabb", hogy nem innen-onnan kaptuk, hanem én vettem neki...

amit még megfogadtam, hogy nem lesz hellokitty, kíváncsi vagyok mennyire tartom majd magam :D

2013. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!