Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem kevés a súlya?

Szerintetek nem kevés a súlya?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiam 78 cm és 8,5 kg. Állandóan mászik, ül, kapaszkodva feláll. Napi 5* eszik, 150-200 g körüli mennyiségeket mindenből. (mondjuk most jönnek a fogai is). Környezetemben a hasonló korú babák vagy alacsonyabbak, vagy nagyobb súlyúak. Háziorvos nem mondja soványnak. (születési súlya 3100 g és hossza 51 cm volt).
2013. júl. 18. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jó súlyban van.

Az én babám is hasonló paraméterekkel született, mint a tied. Most 8 hónapos és 7 kg. Örülök, ha 1 éves korára eléri a 8,5 kg-t. Szóval szerintem teljesen jó a súlya a kisfiadnak.

2013. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés.Én azt hallgatom,hogy sok a lányom.Ő is 9hós múlt 9,5kg és védőnő szerint 75centi,de amúgy 78 ő is,mert a 80-as ruhák éppen jók rá.Enyém rengeteget eszik,fogai is jönnek.3400/56 született
2013. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom most lett 1 éves 74 cm és 7600gramm.:)Az átlagnál vékonyabb,de szerintem kis formás.Az igazat megvallva nem bánom hogy nem 10kg.Ő ilyen és ha akarnék sem tudnék rajta változtatni.Nem egy nagy evő és rengeteget mozog.Remélem sikerült egy kicsit megnyugtatnom.:)))
2013. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!