Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popolini vagy Grovia? Kinek...

Popolini vagy Grovia? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Mind a kettőből a külsős-belsős megoldás érdekelne.

Figyelt kérdés

#mosható pelenka #popolini #grovia
2013. júl. 18. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Grovia shells nagyon kevés pisit bír, ár-érték aránya főleg rossz, én prefivel használom. Popolini külsőhöz milyen belsőre gondolsz? Saját, prefi vagy rendes belső?
2013. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A sajátjára gondoltam, nem nagyon ismerem ki magam a mosható pelusok között, ezért azt sem tudom más belsővel is lehet-e használni ezeket:) csak olvasgattam a fórumokat és ezt a kettőt "szerették" a legtöbben. Pl ezért odavoltak..


[link]



Te is moshatózol? Miket használtál eddig?

2013. júl. 18. 20:01
 3/16 anonim ***** válasza:

nem használtam gro via t, mert szörnyen drágák ! annyi tapasztalatot tudok veled megosztani, h. olyan külsőt ne vegyél, amihez hozzá van varrva a zseb/Polár anyag (pont az is olyan, mint amit linkeltél ),mert örökké átázik . egy darab ilyen felépítésû pelusunk van, csak babyland ,de még sosem vettem úgy le a gyerekről, h. ne lett volna mindene csupa pisi. olyan külsőt válassz, ami csak PUL. pl. bambinex vagy econobum esetleg bambino mio . bár utóbbit nem próbáltuk, de sokan dícsérik. nekünk egyébként a bambinex jött be eddig a legjobban . belsőkről nem tudok tanácsot adni, mert azokat nekünk egy itt megismert anyuka varrta, nem boltiak. de a bambinex külsőket csak prefolddal /tetrával is szuperül lehet használni! remélem tudtam segíteni!

:)

2013. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

igen, köszönöm,segítettél... elbizonytalanodni :D már pont rászántam volna magam, annyira magasztalták:D

szóval prefold. nem macerás hajtogatni?nem csúszkál?

AIO-t nem szeretnék, mert ha jól tudom nehezebben szárad, és arra gondoltam, csak 5-6 db külsőt vennék és ehhez a belsőket. de most akkor nem tudom, hogy milyen belsőt érdemes...

a zsebesekre se gondoltam, mert ha jól értem :P akkor ugyanúgy kell a külső részét is mosni..

jaj, de nem tudom :D gondolom ki kellene próbálnom több félét, csak abban reménykedtem, hogy egybe megveszek egy ilyen nagyobb szettet, mint amit belinkeltem, s akkor relatív olcsóbban megúszom, de ez így reménytelen :D

2013. júl. 19. 08:34
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok, már a második gyerekkel moshatózok :)


Nekem vannak groviáim, aio és shells is, az aiók keveset pisilő gyerekkel jók, illetve pici babával, a shells is. Annak a külsőjébe a kisméretű prefold belefér, a 2-es méretű már nem, illete belső sem, mert a lényege pont az apró csomag.


A popoliniből én a külsőket használtam prefolddal, azzal semmi gond nem volt.


Mivel a lányom sokat pisilős volt, vele bambuszbelsőt és gyapjúkülsőt használtam, illetve egy ideig pop-ineket és alvababyket. Ez utóbbi AIO, ami azt jelenti, hogy a külsőt és a belsőket egyszerre tudod használni, mert mindkettő pisis lesz! vagyis ha aiozni szeretnél, abból legalább 25 db kell (ebayen viszonylag olcsó, 1000 ft-os áron is lehet venni, szívesen adok linket hozzá, ha kíváncsi vagy)


a prefold se bonyolult dolog, csak a méretváltásnál lehet kellemetlen, mert akkor viszonylag sokszor elázhat a gatyó.


Éjszakára pedig mindenképpen külső-belső kombinációt javasolnék, ami árban és nedvszívásban a legkedvezőbb jelenleg, az ez:

[link]



ja és a grovia is olcsóbb az mkbaby.hu-n mint a mamami boltban ;)

2013. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

elnézést, elnéztem :D

mármint azt hittem, aiot akarsz használni...


a lollipop külsői, a bumgenius flip, a már említett econobum és a bambino mio is mind egész jók (bár utóbbi a legkevésbé szerintem). én a flipet szeretem leginkább, az patentos, elnyűhetetlen és mindennel kompatibilis, igaz, az árán is látszik mindez. a lollipop külsője annak a koppintása, nagyon hasonló a kivitel és az is kiszolgált már nálunk 2 év napi használatot ;)

2013. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia! Koszonom a reszletes leirast, sokat segitettel:) lassan kialakul bennem a kep.. :))

Hat igen, arra gondoltam lenne par csini egymeretes kulsom, csak meg azt nem talaltam ki mit tegyek bele:) prefold, sajat belso, mas kulso es belso, kell booster is, vagy mi?:)

annyi fele van, lassan ott tartok kiprobalom mindegyiket :D

Pl a bambino miot is sokan szeretik, de teny, minel tobb forumot olvasok, annal jobban megoszlanak a velemenyek. :)

2013. júl. 19. 23:57
 8/16 A kérdező kommentje:
Jaj meh valami, a lollipop kulsobe is jo barmilyen belso? Prefivel is lehet hasznalni?
2013. júl. 20. 00:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, lehet prefivel és belsővel is használni. Ha valaminél azt látod, hogy PUL külső, akkor azt 99%, h lehet mindennel használni. A grovia azért extra, mert az slankított kivitel, hálós belül és patentokkal lehet belerögzíteni a saját betétjét/a prefoldot tudod olyan kicsire hajtogatni. De belső pl nem fér bele, mert az sokkal nagyobb.



Merre laksz? Nincs mosható pelusos klub a közeletekben?


És mekkora babával használnád?

2013. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Dorogi vagyok, eszembe se jutott, hogy esetleg van valami klub, azt hittem, ha jól utánaolvasok, a lehető legtöbb fórumot elolvasom, és a tapasztalatokat, akkor meg van oldva az egész, de minél többet olvasok róla...

Amúgy októberre várom a kis csomagot:)

2013. júl. 22. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!