Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyereked mennyi idős korát...

Gyereked mennyi idős korát szereted/szeretted legjobban?

Figyelt kérdés
Persze minden kornak megvan a szépsége és nehézsége, de mégis melyik (volt) a kedvenced?
2013. júl. 19. 05:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kislányom most lesz 2 éves. Azt hiszem eddig ez a kor a legjobb, persze mindegyiket imádtam, nehogy félreértés essék, de most, hogy elkezdett beszélni, ugrál, benne van a mókában, hát ez valami nagyon jó, meg persze ez a legkiakasztóbb is, de megéri. :)
2013. júl. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a 2-3 közötti tetszett eddig a legjobban.

Èn az elsö 3 hónapo nem szerettem, mert nagyon nehéz volt mindegyik gyereknél. Persze szép szép egy újszülött de mégegyszer már nem kell, kettö elég volt.

2013. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindet imádom (most 5, 3 és 1 évesek a gyerekeim) de a kedvencem az újszülöttkor. Az első hat hónap. Valami mesés. Olyan édesek, védelemre szorulóak, ahogy az ember karjába simulnak, na meg a legkönnyebb kor is ez, sokkal melósabb, amikor már képesek helyváltoztatásra egyedül, lehet utánuk rohangálni. :-))
2013. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 es fel eves meg nem beszel. De nekem egyenlore ez a legjobb korszakom vele..imadom hogy olyan zizi..allandoan bohockodik..tiszta dili:) meg most lett eleg ertelmes ahhoz hogy gyomorgorcs nelkul vagy anelkul hogy beszijjaznam a babak9csiba ki lehet vele mozdulni..strandolunk 2esben..vasarolni jarunk..tetszik neki minden..nekem nagy megkonnyebules ez a korszak mert kb 14 honapos koratol 2 eves koraig nagyon ki voltam..nagyon nem voltunk egy hullamhosszon..aztan fokozatosan jobb lett..persze vannak neha mar-mar komikus hisztik..amikor csak nezek ki a fejembol hogy mi van..de akkor is most remekul vagyunk:)
2013. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 2-3 éves kor tetszik a legjobban,mert még kicsi,pici ,,anya babája'' ,de már ismerkedik a társadalommal,a családon kivüli környezettel. Szivesen eljátszanak nélkülünk is,de még a szemesarkából lesi hogy merre van anya:) Az újszülött kort én se tartom a legjobbnak, szép volt,csak ismeretlen és fájdalmas,még a második gyereknél is.
2013. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én fél éves kortól úgy másfél éves koráig tartó időszakot imádtam.Már lehet gyömöszölni,nem olyan kis törékeny,már mosolyog. Enni valóak. És még nincs dackorszak.Nálunk a kicsivel most kezd nehéz lenni.(21 hónapos)
2013. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig úgy érzem, hogy az a kor a legszebb, amiben épp vannak. Komolyan. Na jó, a tomboló dackorszakot nem sírom vissza, de amikor benne voltunk, annak is megláttam a szépségét (nem a hisziknek persze)

A kisfiam most 3 éves, a kislányom 15 hónapos, és egyszerűen olyan cukik, hogy nem találok rá szavakat. :) A nagy kb. óránként lep meg valami aranyköpéssel, nagyon érdekes megfigyelni az a sajátos logikát, ahogyan a világot látja. A kicsi pedig az utóbbi hetekben látványosan sokat okosodott, ezen kívül egész nap vigyorogva jár-kel a lakásban, mint egy kacsa, minden cél nélkül, csak úgy, meg kell zabálni. :)

Bocs az ömlengésért, Te kérdezted. :)

2013. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyém még csak 9,5hónapos.Első 3hét szörnyű volt,mert nem tudta hogyan kell elaludni.Fél éves koráig uncsi volt vele,mert csak feküdt mint egy darab k..i és jóformán az első 3-4hónapba csak magamnak gagyogtam meg ráztam a csörgőt.Fél éves korától 7hónapos koráig a nyávogás volt szörnyű.Azóta már nincs gond vele,az zavar néha ha mindig a fenekembe van és nyávog meg kiabál hogy aja-aja,de sokkal nagyobb élmény,hogy mászkál,figyel és kis értelmes már.
2013. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 2-3 éves kor a kedvencem.Viszont középső gyermekemnél, aki kislány a 6 éves körüli korszaka,meg amikor elsős volt,az volt a legjobb.Már nem hisztizett,értelmes volt,mindent megbeszéltünk,eljártunk anya-lánya helyekre pl.fodrász, vásárlás a kisöcsinek-a rugikat is ő választotta-persze a praktikumot én néztem.Most már megint kacifántosabb, már 9 éves a bátyja 11- na az katasztrófa-kiskamasz!A kisöcsi 2 és fél,ez pont megint a kedvencem.
2013. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7 éves a fiam, annyira jó 1-2 éve, mindent lehet csinálni, kártyázik, mindenben benne van, ügyes okos. Amikor 1-2 éves volt mindig aggódtam hogy elesik, leesik...sose figyelt oda :)

A kislányom 3 hetes. Nagyon cuki. Most ez jó idõszak mind a kettõnél.

2013. júl. 20. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!