Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vacsorázik 1 év körüli...

Mit vacsorázik 1 év körüli gyermeketek?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 11 hónapos és vacsira elég neki (19-kor eszik) 300 mili tápszer. Nem kellene már mást adnom neki? A védőnő aztmondta, hogy ez így jó, viszont nekem olyan fura, hogy milyen "nagy"fiú már és még elég a tápszer. Mit gondoltok?
2013. júl. 19. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

7 körül adok neki kenyeret (vajas, májkrémes, sajtos, sonkás ilyesmit) fél8 körül fürdik és 8kor még kap 170-200ml tápszert. 7-8 hónapos korától van ez így. Az én védőnőm szerint 3x kellene pékárut adnom egy nap, de én csak 1x adok neki.

2013. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam 13 hónapos és 240 ml tápszert vacsorázik. Pár falatot eszeget a mi vacsoránkból, de az nem számottevő. Lassan szeretnék áttérni a rendes vacsira és tejre tápszer helyett.
2013. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11 és fél hónapos lányom 160-180 mili tápszert vacsorázik.
2013. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos fiam tejpépet joghurttal, vagy kb 3/4 szelet kenyeret valamivel vacsorázik. Éjjel 1x iszik 210 ml tápszert.
2013. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!