Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vagyok türelmetlen a...

Miért vagyok türelmetlen a babámhoz?

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz lassan, de totál kész vagyok ha neki kezd sírni, felmérgelem magam és sírni tudnék én is. Nem szeret "egyedül" lenni a járókájában igényli hogy mindig vele legyek. Játszunk, énekelünk, sétálunk stb, de megunja elkezd sírni és úgy érzem vége, feladom. Miért van ez, imádom meg senkire sem bizom vigyázásra mert Ő a mindenem. De már kicsit sok! Állandóan sír!
2013. júl. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:-(

Maximálisan együttérzek veled. Én is ugyanígy voltam/vagyok.

A megoldás, hogy lazítani kell, anyuka!!! Muszáj, hogy kikapcsolódj a monotonitásból, máskülönben begolyózol!

Bátran bízd rá másra időnként, hacsak egy óra, az is sokat számít. Menj el vásárolgass, igyál egy kávét egy barátnőddel, vagy csak sétálj egy nagyot, a sport is jó, mindegy, csak ereszd ki a fáradt gőzt!

Hidd el, egy kis különlét a gyerektől totál feltölt, és ettől sokkal jobb anya és TÜRELMESEBB anyuci leszel! :-)

2013. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az nem jó,hogy még soha nem bíztad valakire egy kicsit: anyukád/tesód/anyós? valakire rá tudnád bízni.

én amikor egy kicsit elmehettem mindig feltöltődtem,és nem voltam utána annyira "idegbeteg"

Most a kisebbik két éves,de heti 2szer rábizom anyura vagy anyukámra,és jó egy kicsit kikapcsolódni. nem hosszú időre csak amíg elintézem a bevásárlást,vagy csak úgy körülnézni a városba.

2013. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ezért vagy ilyen mert mindig vele vagy! Kell egy kis különlét neked és neki is! Szoknotok kell mind a kettőtöknek! Nem lehetsz majd mindig csak te vele! Menj el egy kicsit és egyből türelmesebb leszel!
2013. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs járókánk, a lányom 7,5 hónapos, oda jön-megy (ill. még csak mászik) ahova akar és akkor amikor akar, így ez a probléma megoldva.

Legtöbbször nem is kell konkrétan vele foglalkoznom, elég, ha leülök a földre és úgy eszek, olvasok, vagy nézem a TV-t, míg ő elmatat körülöttem, vagy rajtam.


Szeretem őt, de azt nem mondanám, hogy ő a mindenem, nélküle egy lépést se tennék.

Heti egyszer 1-2 órára a nagyira bízom, ilyenkor elmegyek boltba, nekem ez a kikapcsolódás és nagyon jól esik, szükségem van rá.

Ha utcára megyünk akkor is a hátamon van mei tai-ban, ilyenkor is olyan, mintha gyerekmentes lennék, hiszen vagy csendben nézelődik, vagy bealszik, így olyan, mintha csak hátizsák lenne rajtam.

Néha kell pár gyerekmentes óta, különben bekattannék az állandó 24 órás szolgálattól.

Próbáld meg te is kicsit lazábban venni a dolgokat!

2013. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyutt erzek veled, az en fiam 18 honapos. Neha az ablakon tudnek kiugrani. Sajnos nem varosban lakunk, itt semmi szorakozasi lehetoseg nincs. Anyukamnak szoktam odaadni a picurt, amikor ugy erzem hogy vegem van. Autokazok egyet ilyenkor es kiszellozik a fejem. A parom rengeteget dolgozik, hetvegen is, igy ritkan jutunk el akarhova is. Neha egy mozit betudunk iktatni. (3-4 havonta) Hugommal pl vidamparkba megyunk jovo honapban. Mar alig varom, reg mozdultam ki itthonrol gyerek nelkul.


Igenis bizd ra a kicsit valakire, neked is kell a kikapcsolodas!!! Hidd el jo kezekben lesz abban a par oraban! Utana olyan leszel mintha kicsereltek volna! ;) Hajra! :))

2013. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!