Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos a kislányom ma...

10 hónapos a kislányom ma egyáltalán nem fogadta el a tápszert, sőt kihányta. Ti mit adnátok ennyi idős babátoknak, ha nem enné a tápszert. Reggelire, ebédre stb?

Figyelt kérdés
és az nem lenne baj,ha nem enné már ezután?
2013. júl. 19. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebédre már nagyon rég nem tápszert adnék csak estére és reggelre,és megpróbálnám a tejitalt még 2 hónapig aztán jöhet a tej.
2013. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reggelire, vacsira tejpépet, a többi étkezésre miért kellene tápszer?
2013. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 honaposan mar sokmindent lehet attol is fugg mennyi foga van, tud e ragni stb. Reggelire ossezuzott gyumolcsot zabkasaval szeret az enyem. Ebedre zoldseges fozelekfelek husival. Mar cask 2-szer iszik tapot a lanyom 10 honaposan. Eddig szopizott de eldobta a cicit 2 honapja. Adjal a kezebe sajszeletet. Mindent probalhatsz mostmar!
2013. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsánat. Rosszul fogalmaztam. Reggel és este kap csak tápszert a reggelit is kihányta meg az estit is,nem akarta elfogadni csak én akartam.. Tejpépet szintén nem eszi meg, ezért kérdem,h akkor ha egyáltalán nem adnék tápszert neki akkor hogyan alakítsam az egész napi etetését?! Elnézést,h nem így kezdtem
2013. júl. 19. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányom 6hós korától nem eszi csak vacsira a tápszert,de már egyre kevesebbet fogad el.Kb 2hónapja még 270-300t evett,1hónapja már csak 220t,most már csak 150t kb.9,5hós.Próbálj többféle tejpépet,mert pl a Rossmann-os gríz alapú,a Nestlé rizs.Lányomnak mindegy,de váltogatjuk a grizest,rizsest meg a Sinemilt.MAx azt vegyél neki,az tápszer,de pépnek lehet keverni és édes is.Én pépet,joghurtot,krémtúrót adok neki 7hós kora óta,mert nem lenne meg a tejalap sehogysem.
2013. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam is 10 hós. Reggel ,este cicizik még. Még megpróbálhatod a hígabb tejbegrízt cumiból,vagy sűrűbbet.Fiamnak még foga sincs,de a puha piskótás dolgokat is eltudja szottyogni.azt is kipróbálhatod.

Ha még érdekel pár tanács írj nyugodtan.

2013. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9 honapos volt a fiam amikor leàlltam a tàpszerrel, 2:1 arànyban kapott este és reggel tej, viz keveréket. Nàlunk is ez volt a gond, az orvos ajànlotta ezt a modszert és be is vàlt:))
2013. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 20. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is pont így voltunk és nekünk a nestlés folyékony tejpépek váltak be :)
2013. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!