Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak nekem fura?

Ez csak nekem fura?

Figyelt kérdés
Ma összefutottam az egyik osztàlytàrsnömmel még a gimiböl.Mindketten siettünk de mivel tudom jogy babàt vàr gondoltam megérdeklödöm mi lesz,neve stb.Mikor mondta a nevet kicsit meghökkentem.Van màr egy kislànya ö Hanna Lili,a baba pedig Hanna Mia lesz.A kislànynak a Hannàt hasznàljàk a pocaklakónak pedig a Miàt fogják.Nem tudom lehet èn vagyok maradi de én még ilyenröl nem is hallottam.Érdekelne hogy valaki tslàlkozott màr ilyennel az ismerösei körében?Nekem is van egy kisfiam Kristóf Noel de ezembe se jutna hogy a testvére is Kristóf "valami" legyen.
2013. júl. 19. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem van egy ismerősöm, minden gyerek első neve Krisztiàn apuka utàn. 4 fiù van. Az elsőnèl azt hasznàljàk...
2013. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom testvéreknek nem lehet ugyan az a nevük,csak akkor ha már az egyik nem él!

De ha tévedek javítsatok ki. Második név esetleg lehet a Hanna a pocaklakónak.

2013. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok nekem is fura volt de jol elvannak a gyerekek...:-)
2013. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hú 5 Krisztiàn egy csalàdban....végulis nem a név a lényeg de hàt nem tudim ez még nekem nagyon új:)

Nàlunk is a fiam a Kristófot apa után kapta de hogy a többi gyerek is Kristóf legyen hàt el se tudom képzelni még ha màshogy is hivnànk

2.-mindkettó lànynak elsö név lesz a Hanna de a pocaklakòt a màsodik nevén szólítjàk majd.

2013. júl. 19. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fura.


Arról nem is beszélve, hogy ezek is cuki babanevek, de felnőttként?

Hanna Mia néni?

Hanna Lili néni?

2013. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én idősebbeknél (30-as korosztály) ismertem olyat, hogy az egyik József Károly, a másik Károly József volt. (Más nevet használtam most, de a lényeg érthető.)
2013. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy Hanna a vezetéknév ?:D
2013. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy családot, ahol apukát és a kisfiút Gábornak, anyukát és a kislányukat Gabriellának hívják és mindenkit Gabinak szólítanak. Na nekem ez is nagyon fura. :-D
2013. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!