Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neha olyan jokat kacagok 1-1...

Neha olyan jokat kacagok 1-1 sztorin amit itt olvasok! Nektek mi volt a legviccesebb elmenyetek a babatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
12 hós kislányom a fejére húzott minap egy átlátszó műanyag vödörkét,és a konyhai sziget körül járt körbe-körbe,miközben kiabálta:hé,te!hé,te!
2009. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
biztos naon aranyos lehetett
2009. okt. 22. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

14 hós kisfiam (még egyedül nem megy) peluscsere után indul rögtön a pelussal a kukába. Tegnap előtt, tisztába tettem és kikellett szaladnom a konyhába. Egyszercsak iszonyatos nyögéseket hallok, hát a Drágám cipelte a félkilós pelusát négykézláb. Bedobtuk a kukába, leült összeütögette a kezét:na ezzel is megvolnánk arckifejezés! Azt hittem szét zabálom.

Ja tegnap meg a Mamával összevesztek, és kihozta a mama kabátját, odaveeztte a bejárati ajtóhoz és mutogatott kifele, azt hiszem haza akarta küldeni :)

2009. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komoly egy kis csoka lehet a fiad:) Ez naon ari volt
2009. okt. 23. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Igaz nekem a lányom csak 7 hónapos, de ma délelőtt azt hittem leesik az állam. Pakolgattam a szobájában, mert épp indulni akartam át a mamáékhoz, őt pedig hagytam a nappaliban kompozni. Gyanús lett hogy nagy a csend, mikor kinéztem rá csak annyit láttam hogy marokkal tömi az egyik virágomról a virágföldet a szájába. Az egész pofija fekete földes volt, és az egész kézfeje. De olyan aranyos volt amikor rám nézett tiszta földes fejjel :)
2009. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Az én lányom 13 hónapos, és teganp pakolgatott a fiokból, (középsőből), mondtam, na had pakoljon, elvan vele, addig kiszaladtam a konyhába megkavarni a hust, é mire bementem, benne ült a fiókban! és vigyorgott, ugy pakolt tovább. Nagyot nevettem, aztán kivettem a fiókot a helyéről, és leraktam a földre. (nehogy kiessen, mert akkor nagy kopp lett volna).

Édes volt, még ilyet sosem csinált.

A másik, most indult el egyedül, és valamelyik nap elkezdett topogni, és ugy ment, mikor észrevette, hogy jó közönség vagyunk, még jobban csinálta. Nagyon aranyos volt.

A 7 éves fiam pedig közölte, hogy olyan jó anya, hogy megszülted nekünk ezt a kisbabát, mert én annyira szeretem!

Imádom őket!!

2009. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
13 hónapos kisfiam mostanában újból felfedezte a játszószőnyeget. Semmi más nem érdekli, csak a zenélő kütyü. Odamegy, megcsapkodja, és utána körbetáncolja a szőnyeget. Menet közben hajlítgatja a térdeit, rázza a kis seggét és a fejét, és csapkod a kezeivel. Dőlünk a röhögéstől, erre még jobban produkálja magát. Ha a zene elhellget, akkor kezdődik az egész újból.
2009. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
A kislányom mikor már ügyesen mászott,apával feküdt a nagyágyon akinek meztelen volt a felsőteste. Egyszer csak odasietett és be akarta kapni a cicijét, a párom eltolta a fejét, de Ő csak cuppogott és szopizni akart. A másik történet, amikor mentünk orvoshoz, az asszisztens felvette az ágyról, hogy megméri, és a lányom bekapta az orrát és úgy összeszorította hogy lila lett, ráadásként le is pisilte... A dokinővel úgy nevettünk, majd szét dőlt a hátsónk :) Lesznek még sok vicces dolgok mire felnőnek, én írok egy naplót, abban minden bene van, majd ha nagy lesz megmutatom neki.
2009. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat egytol-egyig nagyon aranyos tortenet es mind1ik megmosolyogtatott
2009. okt. 23. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 10 hós volt,mikor bevittem apa munkahelyére bemutatkozni.Van egy "kedvenc-kedves"kolléga,akit-miután felvette a lányomat az ölébe,és negédesen ügyübügyüzött neki-egyszerűen 1 pillanat alatt nyakon harapott...3 napig megmaradt a helye.A párom otthon jót nevetett,és egyetértett a lányunk ízlésével...
2009. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!