Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy van a pelus...

Nálatok hogy van a pelus csere evés előtt vagy utána?

Figyelt kérdés
1nap hány fogy el nálatok?

2013. júl. 21. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Míg kicsi volt evés után cseréltem, mert szinte mindig kakált is, 6-8 közt fogyott 1 nap.

Mióta nagyobb már ritkábban kakál, napi 1-2, de van, hogy kimarad 1 teljes nap, már nem kötöm étkezésekhez a peluscserét.

4-5 fogy 1 nap, 7,5 hónapos.

2013. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindíg evés előtt cserélem/tem kisebb korában napi 8-9 pelus fogyott, mostanság 6-7db. (11hónapos)
2013. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig evés után cserélem, mert csak úgy, mint az első válaszoló babája, az enyém is gyakran kakil evés közben.6-8 db fogy egy nap. 2 hónapos a kisfiam.
2013. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút változó, két tuti csere van, az egyik reggel, a másik fürdés után. :) aztán van, hogy kaja előtt, van hogy utána, van hogy alvás előtt, van hogy azután. Nálunk kb 6-7 pelus fogy 24 óra alatt, babám egyszer kakil egy nap. Ha anyós itt van, akkor a pelusok úgy fogynak, mintha enné őket, mert amint érzi, hogy kicsit telítődött a pelenka, már cseréli is, pedig elmondtam már ezerszer, hogy elég 2-3 óránként cserélni.
2013. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig evés elött. Nem tudom hogy lehet megoldani utána... ha összenyomjuk a hasát (ugye hogy felemeled a lábát peluscserénél) jöhet a kaki, és hát nem is olyan jó neki teli hassal :)) Egyszer próbáltam, nekünk nem jött be :D

1 hónapos a babám, napi 7-9 pelus tuti fogy :)

2013. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!