Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek le először a...

Mikor tettétek le először a babátokat a földre játszani, és mennyi ideig van/volt ott?

Figyelt kérdés
Sima padló, vagy fapadló, esetleg szőnyeg, vagy habtapi? Melyik a jobb mozgásfejlesztés szempontjából? Nem fog felfázni? Úgy aggódom, de muszáj letennem a földre, mert az ágyon már nem bír magával és félek, hogy leesik, velelenni meg nem tudok állandóan, pisilni, főzni, egyéb, azt nekem is kell. :) mit tanácsoltok? 7,5 hónapos a baba, eddig 5-ször volt a földön 20-30 percekre de a végén már nagyon hidegek voltak a lábai, akrjai, pedig fapadlónk van és még attam is rá egy rucit, ami hátul nyitott, hogy a hasát védje. Vagy túlaggódom?
2013. júl. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
4x4m-es, nem tul vastag szivacsot vettem es ra egy pokrocot tettem:) de szerintem a habtapi is jo, ha leterited valamivel:)
2013. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tedd bárhova, de legyen tisztaság és legyen rajta zokni, kis vékony naci. Semmi baja nem lesz. Bármit teszel le, lassan úgyis lemászik róla, vagy felgyűri. Felesleges aggódni. Én is össze vissza kavartam mindent leterítettem, aztán egyszer meguntam és sehol semmi.. Még a kövön is mászkál mezitláb is. Semmi baja. :)

Annál edzettebb lesz, minél kevesebbet félted túl. :)

2013. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Erus76 ***** válasza:
4 hónapos kora után raktuk le a szőnyegre/plédre, mert már forgolódott, féltünk nehogy leessen az ágyról. Azóta megtanult oda-vissza fordulni, felül és már félig mászik, 6,5 hós a kisfiúnk. Zokni van rajta, rövid naci+body v. napozó, mert elég hűvös a házunk.
2013. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudom, h nem tarthatom örökké bébikarámban, de az ágynál még is csak jobb a föld, több szabadsága van, jobban fejlődik a mozgása. Csak azért félek, h felfázik mert akkor anyóspajti engem fog okolni érte, aki amúgy is ellenzi, h a földre tegyem, bekapcsoljam a légkondit, kekszet adjak neki amit önállóan tud enni és mindent ami jó móka, vagy elviselhetőbbé tenné a gyerek és a szülők életét. :)
2013. júl. 22. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!