Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem ehet új krumplit...

Tényleg nem ehet új krumplit 10 hós gyerek?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint másfél éves korig nem lehet adni. Mi baja lehet tőle?
2013. júl. 22. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom mi ez az új őrület, hogy nem lehet a babáknak új krumplit adni? Szerintem hülyeség, az én gyerekeim ettek új krumplit másfél éves koruk előtt, semmi bajuk nem lett.
2013. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Pont erről kérdeztem én is nemrég a védőnőt és a gyerekorvosunkat. Mindketten azt mondták, hogy nyugodtan adhatok a babámnak újkrumplit és mindenféle új zöldséget.

Az enyém 7 hónapos és én adok neki.

2013. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Egyszer már volt egy hasonló kérdés itt...

Én sem tudom mi ez az új hülyeség, az én lányom evett másfél éves kora előtt újkrumplit és semmi baja nem lett tőle.

2013. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Mindig kitalálnak valami hülyeséget! Simán lehet adni már egy 10 hónapos gyereknek mindent, ami persze nem fűszeres, ilyesmi.
2013. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem is hallottam róla,hogy ne lehetne.Én adtam neki,most is adok neki és 9,5hós.Senki nem mondta,hogy nem lehetne.Én édesburgonyát is adtam már neki kb 6hónaposan,mert nem volt más a boltba épp.
2013. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sem tudom ki és miért találta ezt ki. Fiam 2 hét múlva 1 éves. Mindent eszik amit mi:)
2013. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a mai első, drága újkrumplikra vonatkozik a tiltás, azok tele vannak vegyszerrel. A szabadföldi bio újkrumplival nem lehet gond.
2013. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ókrumplit már nem is lehet kapni,a főzelékek alapja pedig legtöbbször a krumpli.Amikor megjelent az új,akkor még rögtön nem adtam neki,de már igen,hiszen már nem annyira új. :) Ja és 8 hós a kisfiam.
2013. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!