Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy az 5 hónapos...

Normális az, hogy az 5 hónapos babánk nappal csak 4-5-ször 10-30 perceket alszik?

Figyelt kérdés
2007. szept. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugy látszik hogy neki igy jó ,azért alszik igy, sokszor keveset.Még csak 5hónapos változhat,de te is segithetsz azzal hogy megpróbálod játékkal-mókával ugymond ébren tartani.És rászoktatni lassan fokozatosan az ebéd utáni alvásra.
2007. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden baba másképp alszik. Ez normális. IDővel ez változni fog, de nem lehet azt sem megmondani, milyen lesz később. Az én fiam is hasonlóan aludt 5-6 hónapos korában. Aztán kb. 8 hónaposan beállt két nagyobb alvásra. Most 1 éves, kezd leszokni az egyik alvásról, a másodiknak meg előrébb kerül az ideje, de ez sem ilyen egyértelmű, ma például kétszer aludt először kb. 2, aztán fél órát. Szóval normálisaan alszik a babád, de fog még máshogy is. És az is normális. Gratula hozzá!
2007. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 4-5-ször alszik átlagban 20 percet,az kitesz egy ebéd utáni pihenteő alvást.Nekem a nagyobbik lányom volt ilyen,órákat fentvolt,20 perceket aludt,újszülött korától.Ébren kell tartani,lefoglalni,ha lehet levegőre vinni,mikor már annyira fáradt mire lerakod szerintem többet fog egy huzamba aludni.
2007. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2023. jan. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!