Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hete látom, hogy áttörni...

Egy hete látom, hogy áttörni készül az ínye, az első fogat várjuk. Mit csinálhatnék még? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hűtött rágókák, Dentinox, Viburcol, Nurofen baby, chamomilla homeo, sdetif pc. ezeket kapja és az eredmény: 1 hete sír, nem td aludni, éjjel is ha el is alszik visít álmában. Már kendőben hordzom non-stop. Mit csinálhatnék még? mennyi idő mire áttör ez a francos fogacska?

Nurofen: ti betartottátok, hogy 3 napnál tovább nem adjátok??? mert nálunk a nurofen az 1etlen ami hat, de nem adhatom állandóan... Már marhára kivagyunk mindketten :-((((((((((((((((((((


2009. okt. 22. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Együttérzésem. Mi most vagyunk túl az első 4 fogon. Mi sem aludtunk éjjel. 1 hónap alatt bújt ki 4 foga. Ahogy a negyedik kibújt átaludtuk az éjszakát. Sose hittem volna. Most meg már én nem tudok aludni...
2009. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is szenvedünk.... Az első fog eredménye: nátha, 39 fokos láz! aztán most már a 4-5. fogat várjuk, már mindjárt kinn van! Én is adtam neki a chamomillár, meg a panadolt, de most már csak néha kap panadolt, pont azért, hogy nehogy hozzászokjon! Mi kaptunk borostyánláncot is, ha hiszel benne, segít!! eltarthat akár 2-3 hétig is, mire kibújik, ez az én tapasztalatom! Kitartás!
2009. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!