Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem feltétlenül ide kellett volna kiírni ezt a kérdést, de más topikban sajnos nem kaptam választ. 11 hónapos a kislányom. Szülés után megjött a menzeszem, nagyjából vissza is állt normálisan. novemberben a nődokim fogamzásgátlót írt fel amit el is kezdtem szedni, de mivel nem vagyok hozzászokva a folyamatos gyógyszerszedéshez kimaradtak napok, és január környékén elhagytam a szedését. Akkor kezdett a ciklusom 28-29 naposról 35-36 naposra átállni. Most már több mint 3 hete meg kellett volna jönnie de a menzesz időpontjában kb 2 napos barnázás óta semmi jele vérzésnek. Van viszont fáradtság, enyhe (nem folyamatos) alhasi és medencecsonti fájdalom, derékfájás, enyhe haspuffadás, mindjárt megjön érzés. Csináltam egy tesztet az negatív lett (kb 2 hetes késés után). Tudom, hogy orvos mond majd fixet, de csak jövő hónap elején megyek, mert most szabin van. Mi a véleményetek? Ha nem tudnám, hogy tehes vagyok azt hinném, hogy jön a kistesó (óvszerrel védekezünk). Lehet, hogy cisztám van?
2013. júl. 24. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A 2 hetes késés utáni teszt már kimutatta volna. Szerintem a gyógyszer szedése majd nem szedése totál felborította a ciklusodat, és ezért van a késés.
2013. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de akkor mitől vannak az egyéb tüneteim? na meg január már kicsit messze van, vagy a fogamzásgátló ilyen nehezen ürül ki a szervezetből? Ha esetleg elkezdeném megint szedni visszaállna?
2013. júl. 24. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly januárban szültem és nekem hasonló gondok vannak 3 hónapja. Én nem szedtem fog.gátlót mondjuk,óvszerrel védekezünk. 3 hónapja 2 héttel korábban jött meg (vagyis 2 hét volt a menzik között) múlt hónapban megjött 3 napig tartott és rá 1 hétre megint megjött 2 napra,de csak a betét lett egy picit olyan. Most 1 hetet csúszott,de már a "pontos" időben fájt és nyílalt a méhem,megdagadt a mellem és a mindjárt megjön érzés. Tegnap megjött tampon volt este és reggel (1 éve így csinálom) és ma meg szinte nincs is már meg. Én a tamponra gondolok,hogy azért ilyen,de befolyásolhatja a stressz és a meleg is. Bocsi,hogy nem tudtam segíteni,csak leírtam,hogy hasonló cipőben vagyunk
2013. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!