Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt visít 8,5-9...

Miért üvölt visít 8,5-9 hónapos babám ha lerakom ha felveszem ha játszik néha, torka szakadtából?

Figyelt kérdés
van olyan nap hogy szinte egész nap, rám néz és fülszaggatóan a fejem bele fájdul ugy visít sikít szinte ordít (sajnos nem tudom másképp irni), már nem merek ajtót nyitni mert az egész utca tudja hogy fent van, :(
2013. júl. 24. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga? Mióta csinálja?
2013. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

még annyi hogy ha enni adok neki eszik pár kanállal aztán kezdi, ha itatom akkor csendben van.

van olyan hogy egész jól eljátszik, aztán kezdi, nem merek menni vele sehova és már az idegeim is kezdenek kicsit ki lenni!

2013. júl. 24. 13:14
 3/8 A kérdező kommentje:
már 4 foga van nem igazán látok ujjat persze tudom az nem jelent semmit, mintha oldalra dugna mindent a szájába, lehet hogy valamelyik hátsó fog jönne?
2013. júl. 24. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy mióta sajnos régóta hónapok óta, és nem szeparációs mert nem akkor csinálja mikor kimegyek vagy ilyesmi.
2013. júl. 24. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:

A gyerek tükör, nagyítóval. Ha neked bajod van, neki is az lesz és ő nem tud mást csinálni, mint visítani, mert még nem képes a feldolgozásra.

Azt írod, hónapok óta nem mentek sehová. Valószínűleg te is már eléggé be lehetsz dilizve a négy fal között (okkal, hiszen baromi rossz lehet nap nap után csak otthon ülni) és ez bizony kivetül a kicsire is.

Menjetek nyugodtan, mozduljatok ki, szerintem idegen helyen nem is csinálná ugyanezt a babád. Ha meg igen, még mindig haza lehet jönni. Ráadásul akinek van kisgyereke, az meg fogja érteni, hiszen bármelyik babánál előfordul az ilyesmi. Akinek meg nincs gyereke és beszól esetleg, lehet neki mondani, hogy tessék utánad csinálni, mutassa meg, szerinte hogy lehet ezt jobban.

Ne foglalkozz a dologgal, ha visít, hát visít, majd leszokik róla. De a figyelemelterelés jól működhet és azt idegenben könnyebb abszolválni.

Menjetek és mozduljatok ki egy kicsit, egy kis játszótér, fagyizás, strand... gondolom, mindkettőtökre ráfér már.

2013. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ja nem ülünk azért itthon, eljárunk néha :( van egy barát aki 6 héttel idősebb kisfiu, de már olyan kellemetlen néha ha oda megyünk jó persze örül meg minden de van hogy ugy síkít mint valami örült és megijeszti a másik babát, utána meg játszik aztán gondol egyet és ordít.

mert amugy boldog kiegyensúlyozott baba mindenkire szinte vigyorog, csak ezek az ugymond kitörései, nem tudok mit kezdeni vele.

2013. júl. 24. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok...attól, hogy nem látod, bőven lehet hogy jön a foga. Az hogy ilyen hirtelenek a váltások, talán azért van mert belenyilal. Nem tűnik duzzadtnak? Dentinoxot nem próbáltad? Talán segítene
2013. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amikor már nagyon nem bírom adok neki nurophent is, szoktam kenegetni az inyét is, nem tudom de mintha meg lenne, de már nem tudom annyit nézegetem, mert ugye azt se akarom hogy adom a nurophent ész nélkül. én is abban bízok inkább hogy legyen a foga, mert ha ez igy marad én megbolondulok
2013. júl. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!