Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Boltban hol lehet kapni bébi...

Boltban hol lehet kapni bébi beülős úszógumit Budapesten?

Figyelt kérdés
Sajnos csak netes boltokban találtunk, amit boltban találtunk, az 1 éves kortól volt, nekünk a 0-12 hóig kellene, ilyesmi : [link]
2013. júl. 24. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Budapesten nem tudom hol, de gondolom ha bemész Rossmanba, Dm-be, nálunk Gödöllőn a Müllerbe is lehet ilyeneket kapni. Egyébként a strani bódékban is találkoztam már illyenel.
2013. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én 100ft-os boltban akadtam rá anno. De valóban, a strandokon is kapható, csakhát drágábban.
2013. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Rossmannban, dm-ben nincs, majd megnézzük a Müllerben is. Strandra azért nem szeretnék hagyatkozni, mert ha épp elfogyott, akkor mit csinálunk?
2013. júl. 24. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Régió játékboltban láttam néhány hónapja a Reno udvarban.
2013. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
strand, 100-as bolt, játékbolt, Tesco stb.....
2013. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Játékboltokban neten néztem a készletet, nem hozza; majd megpróbálom felhívni, hogy tartanak-e, potyára nem mennénk el. 100-as boltokban nem néztük, tescoba sem járunk, majd akkor oda is bekukkantunk.
2013. júl. 24. 14:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Regioban találtunk, ráadásul a közeli boltban van is készleten, gyorsan meg is vesszük. Köszönöm a segítségeket!
2013. júl. 24. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy merre laksz,de a Sárkány centerben is lehet kapni
2013. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jégtánc ***** válasza:
Regió játékbolt,Müller,sima magyar bababoltokban is lehet kapni.
2013. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!