Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés-hányás-láz vírus...

Hasmenés-hányás-láz vírus szoptatás alatt,7 hetes csecsemő mellett - tej elapadás?

Figyelt kérdés
Szoptatást folytattam, tápszer is kellett.4. napra kezdtem jobban lenni, de enyhe vérzést tapasztaltam, és még nem állt vissza a tej mennyiség sem. Aggódom, hogy elapad a tejem. Visszaállhat minden?
2009. okt. 22. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérzés lehet attól is, hogy most fejeződött be a sebgyógyulásod, dokim épp nemrég mondta, hogy gyakran egy pár hetes szünet után újra van egy kis (van akinél nagy) vérzés, és akkor van vége. A tej meg visszaáll!! Szerintem tedd olyan gyakran mellre, ahogy csak tudod, és fokozatosan csökkentsd a tápszert. Pihenj sokat, igyál sokat, és gyógyulj meg!
2009. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök,hogy jobban vagy. Több dolgot is tenned kell:

1 nyugodj meg nem lesz semmi gond

2 gyújt erőt magadban, egyél igyál rendesen amit és maikor kívánod

3 érdemes pro biotikumot enni most és egy kis C-vitamin bérescsepp sem árt. Egyél pro biotikus joghurtot ha szereted.

Élvezd az anyaságot és ne hagyd,hogy bármi befolyásoljon:)

Lesz bőven tejcsi,ha nem aggódsz rajta:)

2009. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is átestem ezen a víruson. 39 fokos lázam volt és két napig nem tudtam felkelni, de szerencsére rendesen tudtam szoptatni és nekem is volt egy kis vérzés, de pár nap után el is múlt. Nem apadt el a tejem, szerintem neked sem fog. Mondjuk az én babikám imádja a hasát, 2 hónapos és 6200 gramm. :)
2009. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!