Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ml kamilla teát kell...

Hány ml kamilla teát kell ahhoz adni a babámnak, hogy segítse a székletét?

Figyelt kérdés

A párom m.társa ajánlotta a cukros kamilla teát,hogy az nagyon jó szokott lenni kaki problémákra.Amióta tápszert is kap az anyatej mellett a kisfiam nehezen megy a kaki.

Laevolac szirupot adtunk neki,de végül is hashajtó,és babáknak nem igazán szabad adni.Úgyhogy megpróbáltam a kamilla teát,csak arányokat nem igazán tudok.Egyszerre megitattam vele 40 ml teát annyi cukorral,míg kóstolás után én nem éreztem,hogy van egy kis édes íze.Ez kb 3-4 csipet lehetett.Kakija kb 2 naponta van,de nem tudom,hogy ez most a teának köszönhető,vagy magától is lett volna?!

Ti hogyan csináltátok meg a teát és mennyi cukrot tettetek bele??


2013. júl. 25. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kétszer adtam cukros kamillateát a fiamnak anno, ennyi idő kellett, hogy rájöjjek, attól sír annyira. Iszonyú hasfájást okozott. Sajnos az arányokra már nem emlékszem. Viszont kamillateát huzamos ideig nem szabad adni ha jól tudom, mert szárít. Váltsatok inkább tápszert, a Milupa Fermentált kakiproblémákra nagyon jó.
2013. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ezt a Milupát is orvosnak kell felírni receptre??

Most Milumil Start-ot kap,a DM-ben vettem.

2013. júl. 25. 09:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 napig kapta csak,és egy nap csak egyszer adtam neki.
2013. júl. 25. 09:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint kamilla teát.
2013. júl. 25. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hós volt a fiam mikor szorulása lett 6-8 napig is nem volt kakija a védőnő mondta a hashajtót amit irtál te is,nekünk csak az segített és csak 2-3 alkalommal kellett azóta se használjuk mert rendbe jött(most 9 hós),próbáltam a kamillát is de semmi hatása nem volt.
2013. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :)
2013. júl. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!