Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyomnak az egyik laba...

Kislanyomnak az egyik laba vagyis a kis talpa ferden all, csajkos, inkabb kifele fordul. Hasonlo eset? Hogyan jott helyre, kezelni kellett?

Figyelt kérdés
olyat is hallottam hogy beteszik valami satuba, hogy helyrehozza...kerlek irjatok
2013. júl. 25. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam,neki járásnál mind a 2 bokája befordul. Magasszárú cipő kell,ami fogja a bokáját
2013. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hós lesz a fiam és a jobb lábát kifelé tartja ,magas szárú szandit kellett neki venni elméletileg az korrigálja,ha nem a védőnő azt mondta hogy adjuk rá kacsalábra és ha az sem segit akkor kell dokihoz menni,de azt állította hogy ezt még kinövik sok babánál van igy,remélem tényleg :))Mennyi idős a kislányod?
2013. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat, 11 honapos meg nem jar, csak felall, de nagyon latszik a laban ez a csajkossag.
2013. júl. 27. 08:23
 4/4 A kérdező kommentje:
ez lenne a bokasullyedes? nem adtam ra semmi olyan cipot ami elrontotta volna a kis labat.
2013. júl. 27. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!