Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiamnak az...

10 hónapos kisfiamnak az egyik körmén fehér csík van, miért, mi miatt jöhetett ez ki neki?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez valami vitaminhiány,de nem értem. Kap gyümölcsöt is mindennap,zöldséget,húst is,akkor miért jött ki neki?
2013. júl. 25. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban ha ilyen volt, emlékszem anyukám azonnal májkrémet etetett velem, és köv napra szinte el is múlt.Azt hiszem a májban A vitamin van..de nem vagyok ezekben nagyon otthon.Csirkemájat egy keveset kaphat a babád..próbáld ki, veszteni nem vesztesz semmit.
2013. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs! Ez engem is érdekel,mert a 8 hónapos kislányom körmén én is látok ilyet de csak egy ujján. Én is úgy tudom,hogy vitamin hiány,pedig Ő is kap mindenfélét enni! Hétfőn megyek védőnőhöz majd megkérdezem, de nem lepődnék meg ha fogalma nem lenne róla mitől van :(
2013. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is olvastam,amit linkeltél első. De ő mindent kap,májkrémet is,májat is,tejterméket,halat,stb. Neki is csak az egyik ujján van válaszoló,mára jött ki neki,pedig ugyanazokat kapja,amit eddig. A védőnőtől én már inkább semmit nem kérdezek,mert a válasza szinte minden kérdésemre a "nem tudom,kérdezd meg az orvost". A doki meg vagy legyint rá,vagy totál mást "diagnosztizál",mint ami. Amikor koszmós volt a feje is annyit mondott,hogy csak ki van száradva,kenjem fürdetővel,aztán csörgött a telefonja és a védőnő,aki ott volt megnézte és mondta,hogy koszmó...
2013. júl. 25. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy vitaminhiány, de fura, mert mi a junioritaltól kezdve, a gyümölcsökön át, a külön vitaminos cseppig mindent adunk, akkor hogy lehetséges???
2013. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első gyerek? Mert csak akkor tudom elképzelni, hogy ilyen apróságokon aggódjon egy szülő :) Kérdező: nem lesz semmi baj, bármilyen hiánya is van, az helyre fog billenni idővel. A szervezet már csak úgy működik (főleg a fejlődő szervezet), hogy bizonyos anyagokból többet, másokból kevesebbet igényel.
2013. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!