Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergiás babák anyukái. Ti...

Allergiás babák anyukái. Ti hogyan jöttetek rá, hogy mire allergiás a babátok?

Figyelt kérdés
11 hónapos baba tehát mindent eszik.Ha melege van pici fehér pöttyök piros udvarral,ha leöltöztetem akkor pici piros pöttyök fehér udvarral.Mosópor,öblítő,kozmetikai szerek mind olyan amit eddig használtunk.Szomszéd kétgyerekes anyuka azt modta melegtől,de miért nem megy lefelé?Tanácstalan vagyok.Mit tegyek?Köszönöm.
2013. júl. 25. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyenként kipróbáltam minden lehetőséget.
2013. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azután hogy lementek a pöttyök?Míg lenem mentek addig mit adtál neki enni?Köszi.
2013. júl. 25. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos azt megkell várni. Addig a relative minimum allergizáló dolgokat adtam. Ez is gyerek függő, de a neten utána tudsz nézni.

Neki a szeme vörösödött be, könnyezett és tiszta pötty volt a felső teste.

Mi t kiderült az uborkátol. Pedig imádta cuppogni... :((

2013. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki semmi extrát ételei nagy részét én készítem.Uborkát és ilyeneket nem adtam neki.Ami nem házi az keksz,banán,és babáknak valókrém túró,ez utóbbit már régen kapta tehát nem valószínü,hogy az okozta.
2013. júl. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!